Niezłomni. Tom 1. Nigdy przeciw Bogu. Komunistyczna bezpieka wobec biskupów polskich

Wydawnictwo: WAM
historyczna

Niezłomni to seria wydawnicza poświęcona ludziom, którzy zdecydowanie oparli się komunistycznej władzy. Przez lata inwigilowani i podsłuchiwani, śledzeni i represjonowani, otoczeni agenturą, nie ulegli Służbie Bezpieczeństwa i komunistycznej administracji. Pozostali wierni Bogu i Ojczyźnie. W pierwszym tomie serii prezentowane są postacie czterech kapłanów: kard. Henryk Gulbinowicz abp Ignacy...

kard. Henryk Gulbinowicz
abp Ignacy Tokarczuk