Zawieszenie Niewiary

Wydawnictwo: wydano nakładem autora
Koszmar

Gdy idąc ulicą, uchylasz kapelusza Batmanowi idącemu pod rękę z Marylin Monroe, albo gdy przystajesz nagle zdumiony na widok studwudziestokilowej Wonder Woman tańczącej na pobliskiej latarni – to wiesz, że to już nie jest świat w którym się wychowałeś. To już nie jest twoje małe Kansas. I jak ci się to podoba? Poczuj magię największego i najważniejszego konwentu na świecie doprawioną humorem i wyobraźnią Jakuba Ćwieka. Poznaj siłę pasji i stań się częścią szalonego dobra.

źródło opisu: tess-shirt.pl

źródło okładki: tess-shirt.pl

Jakub | 2016-05-21

Ciekawe opowiadanie z zaskakującym zakończeniem.

JJ- | 2014-07-01

Moja opinia do przeczytania tutaj: http://jjtravel.zuikotek.pl/chcemy-wierzyc/ :)

Kenaz | 2018-06-07
sayler666 | 2018-02-10