Meandry losu

Tłumaczenie: Xenia Wiśniewska
Wydawnictwo: Lucky
Twist of Fate
romans

Val Covington pracuje jako doradca korporacyjny i odnosi sukcesy. Postanawia zrezygnować z pracy w renomowanej kancelarii i rozpocząć pracę na własną rękę. Na biuro wynajmuje przebudowany kościół. Właścicielem budynku okazuje się Rob Smith - mężczyzna podobny do tych, jacy zawsze podobali się Val - tajemniczy, przystojny i z trudną przeszłością. Ale nauczona wcześniejszym doświadczeniem, Val nie chce się wiązać z mężczyzną, który w życiu jest przegrany. Kiedy jednak asystentka Val prosi ją o pomoc w uratowaniu od kary śmierci swojego niewinnego ukochanego, Rob pomaga jej, wykorzystując swe niezwykłe zdolności detektywistyczne. Czy jednak uda im się uratować skazańca i zaznać szczęścia w rodzącej się między nimi namiętności?

Justyna | 2016-11-04
Przeczytana: 04 listopada 2016

Super lektura. Romans z wątkiem kryminalnym.Jest to historia o niezależności, sprawiedliwości, miłości miedzy kobietą a mężczyzną, a także miłości macierzyńskiej. Val Convicton decyduje się zmienić swoje dotychczasowe życie i otwiera swoją kancelarię prawną. Jej sekretarka Kendra prosi ją o pomoc w uchronieniu ukochanego mężczyzny Daniela przed niezasłużoną karą śmierci. W tym zadaniu z pomocą przyjdzie Rob-detektyw, który ma swoje tajemnice rodzinne. Dodatkowo Val postanawia wziąć udział programie Starsza Siostra Młodsza Siostra i staje się starszą siostrą dla małej Lyssie. Jak potoczą się losy bohaterów? Zapraszam do lektury.Nie można przejść obojętnie koło tej historii.

Lostris | 2016-09-26
Marioolka20 | 2016-09-02