Fotografia cyfrowa. Kompendium

2014-01-01
2014-01-01
Krzysztof Wojciechowski
fotogarfia cyfrowa

Książka Iana Farrella jest, moim zdaniem, skierowana głównie do rozpoczynających przygodę z fotografią cyfrową. Dla bardziej zaawansowanych użytkowników systemów lustrzanych, nie będzie to nic nowego czy odkrywczego.
Dla mnie jako początkującego fotografa, na plus zasługuje to, że pod ręką mam wszystkie informacje, które można znaleźć rozrzucone w internecie. Dużym atutem są zadania, które autor zamieścił - pozwalają "wyczuć" aparat i zrozumieć magię ustawień manualnych.
Ci, którzy siedzą we fotografii dłużej, mogą skorzystać z porad dotyczących ciemni cyfrowej.
Czy polecam? Tak, ale nie za cenę podaną na okładce. Szukajcie tańszych na aukcjach itp. Jeżeli chcecie mieć wszystkie porady pod ręką, bez konieczności szukania w internecie - kupujcie. Jeżeli macie już opanowane podstawy robienia zdjęć i photoshopa - niekoniecznie.

Bardzo wartościowe "ABC" fotografii dla laików i nie tylko. Polecam.

Bardzo wartościowe "ABC" fotografii dla laików i nie tylko. Polecam.

• 2015
  • FOTOGRAFIA