Wzburzone fale

Okładka książki Wzburzone fale Nora Roberts
Okładka książki Wzburzone fale
Nora Roberts Wydawnictwo: Książnica Cykl: Saga rodu Quinnów (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Saga rodu Quinnów (tom 1)
Sea Swept
Książnica
2014-02-21
2014-02-21
Aleksandra Komornicka
rodzina miłość przeszłość dzieciństwo

Pierwsze moje podejście do Nory Roberts i bardzo pozytywne zaskoczenie! Z braku laku i chęci przeczytania czegoś lekkiego, wziąłem książkę z półki żony i padło na tę :)

Lektura bardzo przyjemna, czyta się lekko ale z zaciekawieniem, fabuła prowadzona przejrzyście i dynamicznie, opowieść się nie dłuży, wręcz żałowałem że dotarłem do ostatnich stron. Nora Roberts ma bardzo przyjemne pióro, tej historii się nie czytało tylko płynęło przez nią.

Tuż po przeczytaniu tej pozycji sięgnąłem od razu po drugi tom :) Nie wykluczam zapoznania się z kolejnymi książkami pani Roberts.

Byłam już trochę zmęczona fantastyką, w której ostatnio się zaczytywałam, dlatego postanowiłam złapać za tą książkę. Wiedziałam, że będzie miała wszystko to, czego potrzebowałam i się nie zawiodłam🥰
Lekki romans, który czyta się gładko i szybko. Nie przeszkadza nawet to, że opisuje ciężkie przeżycia bohaterów, bo wplatane są cyniczne i zabawne dyskusje i komentarze.
Dla mnie Nora zawsze będzie najlepszą autorką romansów❤️

Dla...

Wprawdzie nie rozumiem tego unoszenia się honorem niby braku zaufania itp., ale książka jest wciągająca.

To było moje pierwsze spotkanie z @norarobertsauthor 💙
Przyznam szczerze, że od razu polubiłam jej lekkie pióro i formę pisania💙

Książka „Wzburzone fale” jest pierwszą częścią Sagi Quinnów- która opowiada o losie trzech braci, którzy chcą adoptować wspólnie (tak wspólnie!) Setha. Czy im się udało? 🤷🏻‍♀️
Ta część jest skupiona na jednym z braci Cameronie- mężczyzna idealny, twardy, stanowczy i męski. Czy zmięknie mu serce gdy w ich życiu pojawi się Stella? Tego zdradzić nie mogę.

To książka na lekkie wieczory z kubkiem herbaty. Czasem zabawna, czasem zaskakująca i bardzo ciekawa. Oczywiście książka jest trochę dla mnie zbyt „idealna”. Piękni bohaterowie, sceneria niczym z bajki, wszystkie zdarzenia kradną serce i wszystko jest takie właśnie zbyt idealne.
Chętnie sięgnę po kolejne części aby dowiedzieć się jak się potoczyły losy bohaterów. Może tam rozegrają się większe dramaty? 😃
Wydawnictwo: @swiatksiazki

Ogólna ocena: 8/10

To było moje pierwsze spotkanie z @norarobertsauthor 💙
Przyznam szczerze, że od razu polubiłam jej lekkie pióro i formę pisania💙

Ta część jest skupiona na jednym z braci Cameronie- mężczyzna...

Bardzo ciekawa i wciągająca książka. Czasami nawet śmieszna. Książka godna polecenia.

Polecam audiobooka

Polecam audiobooka

Nieoczekiwana, zachwycająca i tajemnicza. Polecam

Nieoczekiwana, zachwycająca i tajemnicza. Polecam

Nora Roberts i wszystko jasne, więcej słów nie trzeba :)

Nora Roberts i wszystko jasne, więcej słów nie trzeba :)

Ta książka jest jak typowo amerykański film. Przystojni źli mężczyźni upiornie bogaci, i nieziemsko piękne kobiety. Wszyscy piękni, bogaci, działa się im krzywda a teraz są takimi kochanymi dobrymi ludźmi i wszystko co złego w około nich kończy się pomyślnie. Macie ochotę zamiast odcinka jakiejś telenoweli przeczytać o czymś podobnym ? - "wzburzone fale" w rękę i zaczynamy ;)
P.S. Pomimo nie moich klimatów ( czekałam na więcej podróżniczej i przygodowej opisówki) umiem docenić książkę. Jest prosta w odbiorze nieskomplikowana, na samym początku całkiem ciekawa a momentami nawet śmieszna. Kłótnie dorosłych mężczyzn odkrywają ich wciąż otrzymująca się z wieku dziecięcego głupotę i rywalizację. Sam pomysł z problematycznym Seth'em też uważam za ciekawy.

Ta książka jest jak typowo amerykański film. Przystojni źli mężczyźni upiornie bogaci, i nieziemsko piękne kobiety. Wszyscy piękni, bogaci, działa się im krzywda a teraz są takimi kochanymi dobrymi ludźmi i wszystko co złego w około nich kończy się pomyślnie. Macie ochotę zamiast odcinka jakiejś telenoweli przeczytać o czymś podobnym ? - "wzburzone fale" w rękę i zaczynamy...

To coś więcej niż romans. Książka, która nie tylko wzrusza, ale i skłania do refleksji, na temat tego co w życiu ważne.

• Nora Roberts
  • Romans