Listy, Joanna Beretta Molla i Piotr Molla

Okładka książki Listy, Joanna Beretta Molla i Piotr Molla Joanna Beretta Molla i Piotr Molla
Okładka książki Listy, Joanna Beretta Molla i Piotr Molla
Joanna Beretta Molla i Piotr Molla Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rafael biografia, autobiografia, pamiętnik
Dom Wydawniczy Rafael
2013-01-01
2008-01-01

Przeczytałem najnowsze wydanie (jubileuszowe z 2022). Najpierw napiszę o wydaniu - strasznie męczą przypisy, które przestałem od pewnego czasu czytać, bo są napisane, jakby czytelnik nie rozumiał co czyta lub był dzieckiem uczącym się czytania ze zrozumieniem (niektóre są jak najbardziej zasadne, jak te tłumaczące powiązania rodzinno-koleżeńskie itd.).
Część dotycząca narzeczeństwa, wydawana też w innych formach jest najlepsza, pozostałe listy, opisują po prostu życie rodzinne. Żonie się bardzo podobało, mnie się to ciężko czytało.
Mam mieszane uczucia co do tej książki - początek ją ratuje.

Część dotycząca...

Każda biografia świętego jest wspaniała. Ta tym bardziej, że jest to święta współczesna i całkiem zwyczajna.

"Miłością pisany dziennik". Wzór radości i wdzięczności za życie rodzinne.

"Miłością pisany dziennik". Wzór radości i wdzięczności za życie rodzinne.

• Religia
  • Wiara, duchowość, religia