Sztuka przetrwania w sytuacjach kryzysowych

Tłumaczenie: Krzysztof Walczak
Wydawnictwo: Bellona
2 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Surviving Crisis Situations
9788311119789
survival, przetrwanie, poradnik, kryzys
poradniki

Tematem książki są techniki przetrwania w obliczu klęsk żywiołowych, wypadków i katastrof oraz porwań i uprowadzeń, a także związane z nimi zagadnienia z dziedziny udzielania pierwszej pomocy, porady dotyczące dbania o dobrą kondycję i doboru odpowiedniego ekwipunku i ubioru na różne warunki. Całość jest bogato ilustrowana, co ułatwia zrozumienie pewnych zagadnień, np. z zakresu nawigacji. W...

W książce znajdują się wykazy największych klęsk żywiołowych w historii oraz indeks haseł tematycznych, umożliwiający szybkie odnalezienie informacji na wybrany temat.

źródło opisu: Bellona, 2011

źródło okładki: ksiegarnia.bellona.pl

Niebanalna | 2017-11-19
Przeczytana: listopad 2017

Niestety nie mogę nic pozytywnego napisać o tej książce, tudzież poradniku. Dorosły czytelnik na łamach tego czytadła nie dowie się niczego na temat sztuki przetrwania, ponieważ są opisane i przytoczone same banały i wiedza powszechna, która jest znana od dzieciństwa. Nie, nie i nie.

Magda MS | 2018-04-24
ic0n | 2017-10-28