Ranma 1/2. Tom 13

Wydawnictwo: Egmont Polska
Ranma Nibun no Ichi
Ranma 1/2, manga, komiksy
komiksy

Manga przygodowa z elementami fantasy. Dalszy ciąg przygód młodego Ranmy, który wciąż nie może się zdecydować, co jest dla niego najważniejsze. Na dodatek ma inny problem – w pewnych sytuacjach staje się dziewczyną… Z kolei w najnowszym tomie spotyka go wielkie nieszczęście – traci swoją siłę mistrza walki, przez co każdy, nawet najsłabszy przeciwnik, może go pokonać! Kiedy zdaje sobie z tego sprawę, popada w depresję, zaś przeciwnicy rozumieją, że nadeszła ich wielka szansa. Czy Akane, ukochana Ranmy, nadal pozostanie mu wierna, czy też wybierze kogoś lepszego od takiego słabeusza?

Chrisstofferr | 2014-11-12
Na półkach: Przeczytane, Manga