Duch i bezduszność III Rzeczpospolitej

9788324206285
historyczna

Okładka: twarda,

halszka31 | 2011-10-21

Moja opinia? Mogę tylko zgodzić się z autorem "W Polce niebezpieczeństwem jest anarchia, która potrafi być bardziej opresyjna niż dyktatura w innych krajach. Decyzja władzy jest niezgodna z prawem? Będziemy zmieniać prawo tyle razy, aż stanie się zgodna. Prawo niezgodne z konstytucją? Zatem zmienimy konstytucję."
Cenię Profesora za bezstronność, dystans uczonego do faktów i rzetelną ich analizę.
W dobie gdzie wszystko jest podszyte polityczną zajadłością ,rozważanie spraw polskich z pozycji (aż, albo tylko) Polaka-patrioty budzi szacunek.

LeeVolkov | 2014-07-27
Dariusz | 2014-04-01