Ognie Piekieł. Księga druga

Cykl: Nowe Multiwersum (tom 2.2)
Wydawnictwo: ISA

Piekło rozpętało się przez pomyłkę! zarówno Arkana jak i Sharona zbadały już dziesiątki wszechświatów, z których każdy był kopią poprzedniego. Na żadnym z nich jednak nie natrafiły na inną ludzką cywilizację. Pewnego dnia i to się zmieniło. W chłodnym cieniu jesiennego lasu natrafiły na siebie dwie ekspedycje badawcze. Nie wiadomo, kto otworzył ogień, ale obie strony poniosły ciężkie straty i każda wini za to drugą. Teraz obie cywilizacje dążą do opanowania Wrót Piekieł, skupiska portali umożliwiających podróże między wszechświatami. Teraz obie strony płacą za ten świat krwią... i żadna nie zamierza ustąpić. Magia Arkany, jej smoki i gryfy szykują się do stanięcia naprzeciw sharoniańskim karabinom, działom i moździerzom. Smoki transportowe staną do zawodów z lokomotywami. Jedynym co dowódcy obu stron wiedzą o nadciągającej zawierusze jest fakt, że takiej wojny nie toczyli jeszcze nigdy.

Zbigniew | 2017-07-04
Przeczytana: 04 lipca 2017