Okładka książki Zapraszam do gabinetu inwestora giełdowego. Przewodnik po inwestowaniu na giełdzie Alexander Elder
Alexander Elder Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska Seria: Seria Giełdowa biznes, finanse
biznes, finanse
Seria Giełdowa
Come into my trading room : a complete guide to trading
Wolters Kluwer Polska
2013-01-01
2013-01-01
Magdalena Janina
giełda inwestowanie

📈💼 Odkryj skuteczną strategię inwestowania dzięki książce Dr. Alexandra Eldera! 💼📈

📚 Dr. Alexander Elder, ceniony ekspert, w swojej niezwykle przydatnej książce uczy strategii inwestowania giełdowego, które pozwolą Ci wejść na rynek ze spokojem i wyjść z niego z zyskiem. To podręcznik pełen fachowych wskazówek, sprawdzonych metod inwestowania oraz wyjątkowej wizyty w gabinecie inwestorskim samego autora.

💡 Dowiedz się, jak odnieść sukces na giełdzie:
Książka zapewnia kompleksowe wprowadzenie do inwestowania na giełdzie, skupiając się również na psychologii inwestowania, zarówno na poziomie jednostki, jak i tłumu. Odkryj różne sposoby inwestowania w akcje, kontrakty futures, opcje i waluty, a także zgłęb analizę techniczną, nowe wskaźniki i systemy.

📈 Kontroluj ryzyko i zarządzaj pieniędzmi:
Dr. Elder przekazuje praktyczne wskazówki dotyczące efektywnego zarządzania ryzykiem i pieniędzmi, co jest kluczowym elementem skutecznej inwestycji. Naucz się prowadzenia notatek i organizacji czasu, aby doskonalić swoje umiejętności inwestycyjne.

📊 Klasyka inwestowania:
Publikacja Eldera, obok jego klasycznego dzieła "Zawód inwestor giełdowy," jest jednym z najważniejszych współczesnych podręczników inwestowania. To kompendium wiedzy, które przekształci Twoje podejście do rynku i pomoże Ci osiągnąć sukces.

📈📉 Dla miłośników analizy technicznej:
Książka pełna jest wykresów, które obrazują więcej niż tysiąc słów. Zawiera wiele wzorów i matematycznych analiz, co czyni ją idealną dla miłośników analizy technicznej.

💼📊 Gotowy na inwestycyjną podróż?
Zanurz się w świat inwestowania razem z Dr. Alexanderem Elderem. Jego książka to esencja wiedzy i doświadczenia, które pomogą Ci odnieść sukces na giełdzie. Czytaj szybko, ucz się skutecznie i przekształć swoje podejście do inwestowania!

#Inwestowanie #Giełda #StrategiaInwestowania #SukcesNaGiełdzie #AnalizaTechniczna #PsychologiaInwestowania #KlasykaInwestowania #KsiążkaDlaInwestorów #WiedzaOInwestowaniu #RynekGiełdowy #ZarządzanieRyzykiem #PieniądzeNaGiełdzie #ZdobądźWiedzę #Inwestorzy #AnalizaTechnicznaGiełda #TraderLifestyle #EkspertOdInwestowania #PriceAction #TradingStrategy #GiełdaPapierówWartościowych #InvestmentTips #NaukaInwestowania #ZarabianieNaGiełdzie #AnalizaRynku #EdukacjaFinansowa

Raczej dla miłośników analizy technicznej. Dużo wzorów i matematyki. Dla fundamentalistów nie polecam.

Klasyka. Polecam każdemu kto myśli o inwestowaniu. Czyta się bardzo szybko a wiedza jest przekazywana w przyjemny sposób. Na plus dużo wykresów, które obrazuję więcej jak 1000 słów.

• Inwestowanie
  • Inwestycje