Koalicja szpiegów. Misja Hexi Pen

Cykl: Koalicja szpiegów (tom 3)
Wydawnictwo: Zielona Sowa
olciak84

Trzeci tom skupia się na wyjaśnieniu wszystkich rozpoczętych w poprzednich częściach wątków. Do tego dochodzą nowe zagadki, jak choćby pojawienie się tajemniczej dziewczyny - Hexi Pen, której historia łączy się bezpośrednio z przygodami kluczowych postaci. Jej ojciec - naukowiec, również zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Nowe fakty oraz zaskakujące wyznanie profesora Novaka sprawiają, że Robert - główny bohater, zaczyna podejrzewać, iż jego rodzice nadal żyją. Młodzi agenci podejmują więc niebezpieczną misję w tajemnicy przed dorosłymi. Finałowa akcja zaintryguje niejednego czytelnika, a rozwiązanie zagadki okaże się bardzo zaskakujące.

źródło opisu: http://www.zielonasowa.pl/misja-hexi-pen.html

źródło okładki: www.zielonasowa.pl

Rysia | 2015-04-22
Przeczytana: 21 kwietnia 2015

Książka niczego sobie. Podobała mi się. Tylko nie widzę celu, w tym, ze Elpidia na samym końcu książki mówi, że to jeszcze nie koniec. przez to czytelnicy czują taki niedosyt.

Domi2010lady | 2015-03-26
Przeczytana: 21 lutego 2015

Trzecia część Koalicji Szpiegów - podobno ostatnia, jednak koniec zostawia niedosyt. Świetnie napisana, wartka akcja, ciekawe przygody... Pozycja godna przeczytania

werek16 | 2014-10-26

Spoko :D