Dyskusje o książce Złota skóra

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książka z książki
 Ekstremalne zabawy młodych. Moda, hobby i pragnienie przekraczania wszelkich granic. Ekstremalne zabawy młodych. Moda, hobby i pragnienie przekraczania wszelkich granic.
4 godz. temu
1 z 10 (książki
5. Poeta, strażnik i więzień8. 27 śmierci Toby’ego Obeda10. Jeden z nas. Opowieść o Norwegii Odpada 9. Ludzie na drzewach - nie mam ochoty na literaturę piękną
45 tyg. temu
Nowe recenzje i posty
Kontrowersje wokół Plebiscytu Książki Roku LubimyCzytać.pl. Wywiad z nominowanymi w kategorii Człowiek Książki Na blogu ukazała się druga część posta, w ramach którego na kwestie poruszane w komentarzach pod postami o Plebiscycie Książki Roku na portalu LubimyCzytać.pl, odpowiadają nominowani do kategorii Człowiek Książki. Tak samo, jak w  poprzedniej częścią posta,...
1 rok temu
52 książki w 2022 roku :-)
Małe podsumowanie 2022 roku książek - 66  komiksów - 50   warte uwagi:   Cienie Nocnego Targu Cienie Nocnego Targu   Licho nie śpi Licho nie śpi   Shiki #11 Shiki #11
1 rok temu
promocje w wydawnictwach, księgarniach itp.
https://weneedya.pl/sklep/kategoria/fantastyka/ Ostatni dzień promocji w WeeNeedYA -50% na wszystkie książki ( również nowości) ze względu na targi książki ;)
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LIPIEC 2020)
Czy Angelfall jest jeszcze aktualne?
2 lata temu
Pokazuje 6 z 50