Depozyt

Wydawnictwo: Kobra Media
Darmowe dodatki Edytuj książkę
sensacja, intryga, humor

Czytelnik znajdzie tutaj sensację, intrygę, dużą dawkę doskonałego humoru, a przede wszystkim wspaniałą zabawę. Bohater nowej powieści Joanny Chmielewskiej zrobił doskonały interes, który przyniósł mu olbrzymie zyski, niestety wkrótce traci pamięć. Z czasem odnajduje ukryty depozyt trafiając równocześnie na ślady pozwalające przywrócić mu pamięć. Jak zwykle pełna humoru, wartka i zaskakująca...

Bohater nowej powieści Joanny Chmielewskiej zrobił doskonały interes, który przyniósł mu olbrzymie zyski, niestety wkrótce traci pamięć. Z czasem odnajduje ukryty depozyt trafiając równocześnie na ślady pozwalające przywrócić mu pamięć. Jak zwykle pełna humoru, wartka i zaskakująca akcja.

Beata | 2018-12-13
Przeczytana: 13 grudnia 2018

Przezabawna, lekka opowieść pani Chmielewskiej. Prawdziwa komedia pomyłek i komedia charakterów. Uwielbiam panią Bogusię Chlupową, rewelacyjna kobieta o wybitnym charakterze. Uśmiałam się szczerze czytając o perypetiach z odzyskaniem ukrytego "skarbu":) Moim zdaniem to jedna z lepszych powieści Joanny Chmielewskiej.

teri | 2013-09-30
Przeczytana: 29 września 2013

Swietna.Jedna z lepszych jej ksiazek.Tym razem,nie jest to zaden krymilal.Ale i tak,ubawilam sie niesamowicie czytajac o perypetiach dwoch rodzin;Karpiowskich i Chlupow,z pewnym bardzo cennym depozytem.polecam!!!Un grande confusione con una valigia....

Renax | 2015-01-09
Przeczytana: 08 stycznia 2015

Tym razem pani Chmielewska mnie nie zawiodła. Humor taki sam jak w innych jej książkach, ale na szczęście cienie i blaski węzła małżeńskiego są mi obce. Tym razem złą stroną były kobiety, pokazane groteskowo i bardzo, bardzo zabawnie. Dodatkowo, sprawdzony patent, czyli darmozjad w domu, ksywka Bubel, żeby było śmieszniej notoryczny złodziej. Nawet nazwisko bohatera: Chlup powoduje zabawną komedię pomyłek. Pani Chlupowa, zwana też Horpyną, szantrapą to kobieta z piekła rodem. Śmiałam się do rozpuku.

Monika | 2014-01-15
Na półkach: Audiobooki, Przeczytane, 2014
Przeczytana: 14 stycznia 2014

Niby humor Chmielewskiej, niby wszystko gra, ale "Depozyt" wyjątkowo nie przypadł mi do gustu. Nie potrafię nawet wyjaśnić przyczyn. Książka nie przemówiła do mnie i tyle :(

AniaProszka | 2018-12-01

Dla mnie - doskonała. Może i nie za wiele kryminału, ale zabawa przy lekturze przednia. Polecam każdemu.

Inez | 2014-02-15
Przeczytana: 11 lutego 2014

Ksiazke polecila mi kolezanka z pracy. Od pierwszych stron zauroczyly mnie postacie. Autorka kazdej z nich zafundowala unikatowy, jedyny w swoim rodzaju charakter i temperament. Opowiadanie jest niezwylke pelne humoru i wspaniale sie bawilam czytajac te ksiazke. Kazdy czytelnik znajdzie tutaj sensacje, intryge i wartka, zaskakujaca akcje. Autorka zasluguje na ogromnego plusa za wspaniale, nietuzinkowe dialogi. Zaznaczam zaraz, ze zaden to kryminal, bo oprocz tego, ze jeden z bohaterow umiera smiercia naturalna, aczkolwiek cechujaca ja zlosliwoscia przedmiotow martwych, nie ma tu mowy o zadnych zabojstwach, choc pojawia sie w polowie ksiazki postac, ktora osobiscie udusilabym golymi rekoma. To pierwsza moja ksiazka polskiego autora po 10-ciu latach, a z tworczoscia Joanny Chmielewskiej zetknelam sie po raz pierwszy czytajac ,,Depozyt,,. Niemniej jednak polecam wszystkim czytelnikom i zycze dobrej zabawy, oraz tyle wybuchow smiechu, ile mi zapewnilo opowiadanie. Z pewnoscia siegne...

Lady_Ivonna | 2017-04-27
Przeczytana: 27 lutego 2017

Humor, humor i jeszcze raz humor :). Uwielbiam mroczne kryminały, zawiłe intrygi i soczyste opisy, ale czasami potrzebuję odskoczni do takiej znakomitej historii, przy której można się uśmiać do łez :)

Queequeg | 2014-04-12

Bardzo dobra. A nie byłaby taka gdyby nie jedna z bohaterek - Chlupowa. Jak dla mnie motorek całej powieści i najciekawsza jej postać :)

Małgorzata Chabzda | 2014-04-28
Przeczytana: 27 kwietnia 2014

Nad tą pozycją nie musiałam się bardzo skupiać. Książka od samego początku jest zrozumiała i wciągająca. Główny wątek czyli pieniądze świetnie opisany. Autorka daje nam fajną dawkę humoru. Książkę czyta się szybko i przyjemnie. Oczywiście polecam.

Zyzik | 2015-08-29
Przeczytana: 29 sierpnia 2015

Świetna jest ta książka. Nieźle się przy niej ubawiłam. Kibicowałam ze wszystkich sił panu Karpiowskiemu i jego rodzince. Byłam na początku książki jak domyśliłam się, że pan Henryk straci pamięć. To było do przewidzenia. Wkurzyłam się wtedy i zrobiłam dłuższą przerwę. Początkowo również bardzo mnie irytowało zachowanie pani Bogusi i jej jeszcze gorszej córki- Agatki. Nie wiem jak można być tak wścibskim i tak się skarżyć swojej matce z poczynań swojego rodzonego brata. Później jakoś się przyzwyczaiłam. Bubla od razu wyrzuciłabym z domu nie patrząc na jakieś rodzinne powiązania. Nie mniej jednak książka wpisała się w moje gusta i ją polecam.