Droga do Ziemi Obiecanej

Wydawnictwo: Książka i Wiedza
historyczna

Kolejna książka poświęcona burzliwym dziejom transformacji ustrojowej w naszym kraju, ukazanym na tle przykładów złego prawa i złych obyczajów, które rozpleniły się w życiu publicznym Trzeciej Rzeczypospolitej. Książka stanowi uzupełnienie i wzbogacenie refleksji, jakimi podzielił się autor z Czytelnikami w dwóch poprzednich zbiorach esejów : Czas prawa i bezprawia oraz Labirynt praw i obyczajów. Zapiski z końca XX wieku.

Jale | 2013-05-28
Przeczytana: 10 grudnia 2012