Excalibur + DVD Video Kolekcja Theatrino

Wydawnictwo: La Spiga MODERN LANGUAGES
Exalibur, sztuka teatralna

Excalibur + DVD Video to książka z kolekcji Theatrino prezentującej tradycyjne bajki i baśnie w formie sztuk teatralnych dla dzieci ukazujących podstawowe słownictwo i konstrukcje gramatyczne języka angielskiego, uczących poprawnej wymowy oraz rozwijających umiejętności komunikacyjne dziecka. Każda z książeczek zawiera tekst sztuki z podziałem na role opatrzony barwnymi ilustracjami wykonanymi w bardzo przyjemnej dla oka stylistyce, jak również liczne gry, zabawy, zgadywanki, krzyżówki, rebusy i inne ćwiczenia. Ponadto w książeczce znajdują się rysunki z postaciami ze sztuki służące do wycięcia i odegrania przez dzieci przedstawionej historii.
Do książki dołączona jest płyta DVD ze sztuką teatralną z książeczki odegraną w formie teatrzyku przez prawdziwych aktorów. Monologom i dialogom aktorów towarzyszą liczne piosenki.

źródło opisu: www.gandalf.pl

źródło okładki: www.gandalf.pl