Cała prawda o e-papierosach

Tłumaczenie: Monika Szymaniak
Wydawnictwo: Filia
La vérité sur la cigarette électronique
zdrowie, medycyna

W Europie i Stanach Zjednoczonych e-papierosów używa już 10 milionów osób. E-papierosy są reklamowane jako "zdrowa alternatywa" dla papierosów. Czy tak jest rzeczywiście? Czy e-papierosy są bezpieczne? Czy ułatwiają rzucenie palenia? Czy pozwalają zaoszczędzić pieniądze? Jakie normy regulują produkcję e-papierosów? Na te i wiele innych pytań odpowiada prof. Jean-François Etter. Pisze w sposób...

Na te i wiele innych pytań odpowiada prof. Jean-François Etter. Pisze w sposób zrozumiały, przejrzysty, a jednocześnie całkowicie zgodny z najbardziej aktualną wiedzą medyczną.
Książka pomaga zrozumieć, czym są e-papierosy, czym różnią się od wyrobów tytoniowych, co mówi o nich medycyna, do czego mogą być przydatne, jak są zbudowane, jakie jest ich miejsce w przestrzeni publicznej, prawie i przemyśle. Dostarcza rozlicznych praktycznych wskazówek osobom, które zechcą porzucić palenie tytoniu na rzecz e-papierosów.

źródło opisu: Wydawnictwo Filia, 2014

źródło okładki: Zdjęcie autorskie