Formuła 2+2. Skuteczny coaching

9788360652008
biznes, finanse

Poznaj niezwykle prosty system skutecznego coachingu, podnoszący znakomicie morale zespołu i jego wydajność. We współczesnym, dynamicznie rozwijającym się biznesie ciągła wymiana informacji oraz korygowanie kursu mają decydujące znaczenie. Niestety, prawie jedyną okazją, przy której większość menadżerów konsultuje się ze swymi pracownikami, są zaplanowane i zwykle rzadkie oceny wydajności.

sandra fras | 2015-06-07
Przeczytana: 05 czerwca 2015

Książka krótka. Bardzo szybko się czyta. Prosta ale dość ciekawa. Styl pisania lekko amerykański, napompowany. To jednak nie jest najważniejsze. Cała koncepcja 2+2 bardzo mi się podoba. Uważam ją za przydatną w zarządzaniu i zamierzam stosować ze swoim zespołem.