Historia moja miłość z zastrzeżeniami

Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej
historyczna

Od autora ... By możliwie wyraźnie powiedzieć, co krytykuję, a co chciałbym widzieć w historiografii, zebrałem w tym tomie rozproszone artykuły, w których wypowiadałem się o wykonywaniu przez nas zawodu. W drugiej części tomu zgrupowałem uwagi o sposobie, w jaki chciałbym, ażeby były prowadzone badania na wybrane tematy przy czym jestem świadomy, że zawsze jest łatwiej projektować niż realizować badania.

Homo_Mediaevalis | 2013-12-30
Marcin | 2012-05-22