Skarby z niebios

Seria: Księgi Tajemnic
Wydawnictwo: Amber
historyczna

Czy Całun Turyński jest misternym średniowiecznym fałszerstwem czy konkretnym dowodem Zmartwychwstania? Gdzie znaleziono czaszkę świętego Jana Chrzciciela? Czy współczesna nauka może potwierdzić cudowne właściwości najświętszych relikwii świata? Steven Sora, autor książek i artykułów o tajemnicach przeszłości i chrześcijaństwa, odsłania fascynujące historie słynnych relikwii i uświęconych przedmiotów religii chrześcijańskiej: od najświętszych artefaktów po dziwaczne przedmioty kultu sprzedawane na aukcjach internetowych.

rasilio | 2015-10-23
Edyta | 2016-09-06