Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy. Romans ekonomiczny

Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry
8320717965
historyczna

Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy , symbol rozkwitu Polski w dwudziestoleciu międzywojennym, symbol dawno minionego stylu życia, szans zaprzepaszczonych przez wojnę i okres powojenny. Był magazynem zadowolonych klientów a także miejscem pracy zadowolonych i przywiązanych do firmy pracowników. Realizował najlepsze tradycje rzetelnego kupiectwa. Był otwarty na nowoczesne i nowatorskie rozwiązania tak w zakresie handlu, jak i reklamy. Miał filię w Wilnie. Na trwałe wpisał się w naszą pamięć podobnie jak inne stare, dobre firmy z tradycjami sięgającymi pokoleń: Blikle, Wedel czy Bazarnik. Gdyby nie bieg historii, mógłby być wymieniany obok paryskich Galeries Lafayette czy londyńskiego Harrodsa. Okładka: twarda z obwolutą, Rok wydania: 2005,

SYLVIA | 2015-11-29
Przeczytana: 18 sierpnia 2016