Enigma - Klucz do tajemnic 3/2014

źródło okładki: Skan

Wkp | 2014-04-09
Przeczytana: 08 kwietnia 2014

ŻENADA

Dotychczas rozpisywałem się nad kolejnymi numerami Enigmy, wytykając jej głupotę, brak szacunku dla czytelnika etc, ale przyznam, że tym razem po prostu brak mi na to siły. Magazyn kupuję po prostu jako coś na humor, coś do pośmiania się, bo niestety na nic więcej nie mogę z jego strony liczyć. A nie takie jest przecież przeznaczenie tego pisma.

Tym razem nie będę więc wyliczał wszystkich idiotyzmów płynących z artykułów, bo musiałbym pisać przez kilka godzin, a szkoda mi na to czasu i wzroku wlepianego w monitor. Pozwolę sobie jedynie wymienić the best of numeru, mając nadzieję, że inteligentni czytelnicy sami odnajdą całą resztę głupot, jakie w magazynie się pojawiają.

Pierwsze, co mnie w tym numerze rozwaliło, po pobieżnym przekartkowaniu go, był artykuł o nieśmiertelnym mordercy. Nieśmiertelnym, ale już nieżywym. O czym Enigma za wszelką cenę starała się nie wspomnieć.

Przy bliższym czytaniu magazynu podobnych perełek dopatrzyłem się masę, ale szczytem okazały się...

Reza | 2015-12-27
Hekate | 2015-09-08