Zostań ze mną. Tom 1

Logo plebiscytu Książka Roku Nominacja w Plebiscycie 2015
Okładka książki Zostań ze mną. Tom 1
J. Lynn
Logo plebiscytu Książka Roku Nominacja w Plebiscycie 2015
Wydawnictwo: Amber Cykl: Zaczekaj na mnie (tom 3.1) Seria: New Adult literatura obyczajowa, romans
Zaczekaj na mnie (tom 3.1)
New Adult
Stay with Me
Amber
2015-01-29
2015-01-29
2014-09-23
Julia Wolin
miłość rodzina przeszłość tajemnice romans przyjaźń szansa
Inne

W tej książce jest wszystko co lubię...tajemnica...zaginiecie...bohaterowie z trudna przeszłością...prawdziwi... Uczucie, które zapewnia szybsze bicie serca...szkoda tylko ze nie poznajemy tej historii równolegle z dwóch perspektyw...chciałabym poznać tez wersje Jaxa...poza tym...zastanawia mnie przerwanie akcji w połowie...po co dzielić taka ksiazke w srodku akcji na części???ale...i tak warto poświęcić jej czas. Polecam

20.09.2020 książka ok ale zastanawiam się nad kolejną częścią. Chyba jednak nie wezmę się za nią od razu

Na początku pomyślałam że to jakiś romansik dla młodzieży ale zostałam pozytywnie zaskoczona. Wciagnelam się.na maksa. Wiele razy uśmiecham się przy niej albo nawet śmieje na głos. Zaczynam przygodę z nową autorką:)

Masakra, aż zęby bolą! Brrr

Masakra, aż zęby bolą! Brrr

Jakoś ciężko było mi po nią sięgnąć, sama nie wiem czemu. Jednak w końcu to zrobiłam i wcale nie żałuję. Tematyka typowa dla gatunku ya, ale bardzo przyjemnie się czyta i czeka na rozwój wydarzeń!

Po przeczytaniu trzech historii o trzech parach ta jest według mnie najlepsza.

Po przeczytaniu trzech historii o trzech parach ta jest według mnie najlepsza.

,,Zostań ze mną. Tom 1 i Tom 2" to niestety nieco słabsza opowieść tej autorki, mimo bardzo intrygującego tła. Uważam, że historia Calli, jest bardzo smutna i ciekawa jednocześnie, ale to już nie jest to samo co pierwotne książki tej serii New Adult. Końcówka nadrabia całość, dlatego jedynie ona sprawia, że chciałam przeczytać drugi tom. Ogólnie też nie rozumiem podzielenia tej książki na dwie tak cienkie części... Według mnie jest to zrobione jedynie dla zysku.

Fragment tekstu pochodzi z mojego bloga, po ciąg dalszy zapraszam tutaj:

Jakaś nieodgadniona siła ciągnęła mnie do tej książki, a kryła się pod nią postać głównej bohaterki, Calli, którą pobieżnie poznałam w poprzednim tomie. Zdawkowe informacje o niej i jej blizny sprawiły, że chciałam poznać jej historię. I tak też się stało.
"Zostań ze mną", to książka różniąca się od pozostałych części. Jej akcja nie dzieje się na kampusie, a wykracza znacznie dalej i jest tu niebezpiecznie. Wkraczamy w świat narkotyków i powiązanych z nim mafii.
Callia jest w momencie swojego życia, gdzie jej marzenia i plany stają się już nierealne do spełnienia. Traci wszystko i jest bezradna. Zostaje jej dom, który jest "meliną" oraz długi, które nie są nawet jej długami. Przy tym wszystkim grozi jej wielkie niebezpieczeństwo za sprawą jej matki. W tym wszystkim pomaga jej i wspiera, chroni ją, ktoś, dla niej zupełnie obcy, Jax. Od jej przyjazdu do rodzinnej miejscowości, on jest z nią cały czas. Callia jest niedoświadczona i wielu rzeczy w swoim życiu nie doświadczyła, co on stara się naprawić. Jest między nimi chemia. Znajomość rozwija się w odpowiednim tempie. Główna bohaterka jest głęboko pokaleczona zarówno na zewnątrz jak i od środka. Polubiłam ją i Jax'a choć mam wrażenie, że o nim jeszcze wszystkiego w tej części się nie dowiedziałam.
Jak, dla mnie, to jak do tej pory najlepsza książka J. Lynn jaką dane mi było przeczytać. Nie zwlekam i już sięgam po drugi tom o losach tych bohaterów.

Polecam!

Polecam!

Książka jest bardzo dobrze przemyślana. Idealny zarys opowieści które uwielbiam. Na dwójkę ludzi spada niebezpieczeństwo które je do siebie przyciąga. Uwaga ..bardzo wciąga !

• New Adult
  • 2015