Przypadki kliniczne z psychiatrii i psychoterapii

Okładka książki Przypadki kliniczne z psychiatrii i psychoterapii Bernd Hesslinger, Gitta Jacob, Klaus Lieb
Okładka książki Przypadki kliniczne z psychiatrii i psychoterapii
Bernd HesslingerGitta Jacob Wydawnictwo: Elsevier Urban & Partner zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Elsevier Urban & Partner
2007-01-01
2007-01-01
T. Zyss
psychiatria

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Trudne dialogi. Rozmowy psychiatrów i psychoterapeutów z pacjentami. Gitta Jacob, Klaus Lieb
Trudne dialogi... Gitta Jacob, Klaus ...

Książka ta jest bez wątpienia bardzo dobrą podstawą do zgłębiania wiedzy o psychiatrii. Zawiera wyjaśnienia blisko 50 konkretnych przypadków ludzi, którzy zgłaszają się do lekarza psychiatry. Ponadto są odniesienia do innych przypadków, co pozwala usystematyzować ową wiedzę. Tę książkę warto przeczytać z racji na prosty język. Mogą więc ją czytać nawet ludzie, którzy tylko interesują się tą dziedziną, nie tylko studenci psychiatrii.

• Psychologia
  • Medycyna/Psychologia
  • W planach: psychologia
  • Lee%
  • Wypożycz z biblioteki
  • Psychologia

Dodaj cytat z książki Przypadki kliniczne z psychiatrii i psychoterapii