Reguły sukcesu

Wydawnictwo: W drodze

Sukces rządzi się określonymi regułami. Niektórzy je odkrywają i czerpią z tego korzyści. Nie ma nic szczególnego w ludziach, którym się udaje. Sukces nie wynika z nich samych - nie jest efektem ich unikalnych talentów i zdolności. Jest efektem życiowych zasad i mądrości, które przenikają wszystkie możliwości lub braki człowieka. Możesz się nauczyć "jak to robią ludzie sukcesu" - sam możesz być takim człowiekiem!

źródło opisu: www.petlaczasu.pl

pkicman | 2012-07-26
Przeczytana: lipiec 2012

9 konkretnych metod na poprawe zycia. Ciekawe przyklady i barwne opisy sytuacji, w ktorych kazdy moze odnalezc siebie.
Nie jest to ksiazka na szybkie przeczytanie i odstawienie na polke. Trzeba ja czytac z uwaga, przemyslec, a potem wracac i szukac dalszej inspiracji.

xlagoR | 2016-08-07
Przeczytana: 07 sierpnia 2011