Dengeki Daisy tom 16

Tłumaczenie: Magdalena Malinowska
Cykl: Dengeki Daisy (tom 16)
Wydawnictwo: Waneko
Dengeki Daisy
manga, shoujo, uczniowie, szkoła, romans
komiksy
kasia05101993

Kurosaki i reszta nie zdołali powstrzymać działania "Ostaniej woli M." Skoro wyspa uległa zniszczeniu, co w takim razie stało się z naszymi bohaterami? Oto pełna napięcia ostatni tomik zawierający także cztery dodatkowe historie oraz debiutancką pracę autorki Dengeki Daisy - Beznadziejny Kupidyn (Hetakuso Cupid).

źródło opisu: Waneko, 2014

źródło okładki: www.waneko.pl

Wampanella | 2014-09-15
Przeczytana: 15 września 2014

Szybko i przyjemnie się ten tom czytało. Właściwie jest w nim jeden rozdział, a reszta to dodatki i oneshot, dzięki któremu autorka zadebiutowała. Dodatki dopowiadają niektóre rzeczy, których autorka nie miała jak wprowadzić do głównej historii. W niektórych się roześmiałam.Co jak co, ale humor się trzyma autorki.
Będę uważam "Dengeki Daisy" za jeden z lepszy shoujo. A to dzięki Teru,komedii oraz nieprzeciętnej fabule, która przeważnie strasznie kuleje w szojkach.

_TOLA_ | 2018-12-27

Jedna z moich pierwszych mang, którą gorącą polecam. Lekki romans z wątkiem kryminalnym. Bardzo wciągająca i interesująca seria.

jessyxx | 2014-09-06
Przeczytana: lipiec 2014

w zasadzie cieszę sie że cała ta historia się skończyła
zakończenie mnie nie rozczarowało ale jakieś super też nie było..
będę zawsze miała do tego tytułu wielki sentyment i to nie tylko dlatego że kocham Kurosakiego <3 (jesteś boski) 16 tomów to i tak nad to..
a historie dodatkowe.. mrauuu

Aya | 2014-08-18
Przeczytana: 02 sierpnia 2014

Szkoda, że to już koniec przygody z Teru, Kurosakim i resztą, ale z drugiej strony, przesadą byłoby to na siłę przeciągać.
Zdecydowanie będę mile wspominać tę mangę i, jeśli czas pozwoli, z chęcią do niej kiedyś wrócę.

Anna | 2014-07-21
Przeczytana: 21 lipca 2014

I tak oto dotarliśmy do końca historii Kurosakiego i Teru.
Nie powiem, zakończenie całej historii oraz piękne, cudowne dodatki do fabuły przyprawiły mnie o ból serca - nie mogę wprost uwierzyć, że przygoda z tymi bohaterami już się skończyła. Płaczę i śmieję się zarazem, smutna i szczęśliwa jednocześnie. Będę niecierpliwie wyczekiwać kolejnych mang Motomi Kyousuke, mam nadzieję, że tak samo wspaniałych jak Dengeki Daisy.
ありがとう. Arigatō.

20.06.2016 - Niedawno zasadziłam nasiona Blue Daisy, które dawno dostałam za wykupienie przedpłaty za 16 tomik. Już pięknie wzrastają. Gdy tylko zakwitną, ból po zakończeniu Dengeki Daisy powróci, jednak przypomnę sobie także najcudowniejsze chwilę z tą romantyczną mangą :)

Angie | 2015-12-09
Przeczytana: 09 grudnia 2015

Co ja będę się rozpisywać. Lepszego zakończenia nie mogłam oczekiwać. Pokłony dla autorki oraz dla osoby tłumaczącej - takiego przekładu humoru to tylko ze świecą szukać.

Klaudia | 2014-08-27
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Manga
Przeczytana: 15 sierpnia 2014

Kocham tą serie <3

Końcówka wspaniała, a dodatki idealnie uzupełniają treść <3

Caryca | 2015-02-14
Przeczytana: 14 lutego 2015

Nie mogę uwierzyć, że to już koniec :'(
Wspaniała seria...

dancingdragon | 2018-12-27