Okładka książki Elementarz Dla uczniów klasy pierwszej szkoły podstawowej

Elementarz Dla uczniów klasy pierwszej szkoły podstawowej

Autor:
wydawnictwo
Siedmioróg
typ
papier
8 (1 ocen i 1 opinia)

Opis książki

To elementarz XXI wieku. Po pierwsze proponuje kompleksową i sprawdzoną z pedagogami metodę nauki czytania i pisania. Metoda ta czyni Elementarz doskonałym narzędziem do pracy zarówno w szkole , jak i w domu. W Elementarzu uwzględniono zagadnienia, które pomogą uczniowi poznać i zrozumieć współczesny świat. Odpowiedni dobór tematów czytanek oraz starannie przemyślany plan ćwiczeń kształcą u dziecka niezbędną w naszych czasach umiejętność samodzielnego poszukiwania i dochodzenia do rozwiązań. Ale dziś sama nauka czytania i pisania nie wystarczy. Obecnie jednym z podstawowych zadań szkoły staje się skuteczne i bezstresowe wprowadzenie dziecka w życie lokalnej i globalnej społeczności. Nasz nowoczesny podręcznik pomoże sprostać temu wyzwaniu. Przy tym wszystkim twórcy książki nie zapomnieli o wspaniałej tradycji polskich elementarzy, które zawsze zachwycały szatą graficzną. Z tego powodu, aby spełnić najwyższe wymagania nauczycieli, rodziców i uczniów, położono równy nacisk na wartość merytoryczną oraz estetyczną książki. Mądry i piękny elementarz to podstawa społecznego i emocjonalnego rozwoju dziecka.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/elementarz-dla-uczniow-klasy-pierwszej/

źródło okładki: http://ksiazeczki-synka-i-coreczki.blogspot.com/20...»

Polecamy

Opinie czytelników
Książeczki | 2014-03-25
Na półkach: Przeczytane, Siedmioróg

Elementarz przeznaczony dla uczniów pierwszej klasy szkoły podstawowej. Co prawda dziecko moje do pierwszej klasy jeszcze nie idzie, choć tak naprawdę to fuksem ponieważ gdyby urodził się w pierwszej połowie 2008 roku to obowiązkowo od września poszedł by do szkoły. Całe szczęście urodził się pod koniec lipca więc załapaliśmy się na dodatkowy rok w zerówce i edukację szkolną rozpoczniemy normalnie jako 7-latki :)

Jednak nie zmienia to wcale fakty, że Nikodem zaczyna interesować się literkami. Potrafi rozpoznać kilka z nich, potrafi zapisać kilka wyrazów. Trzeba więc korzystać z chęci do nauki i stąd właśnie w domu naszym pojawił się elementarz :) Co prawda, ani pisać, ani czytać dziecko moje jeszcze nie potrafi, ale całą resztę tutaj zawartą wypełnia bardzo pięknie.

W tej książeczce jak na elementarz przystało znajdują się wszystkie literki, ale to oczywiście nie wszystko. Oprócz tego, że dzieciaczki nauczą się je zapisywać w linijkach to będą mogli także porozwiązywać różne zadani...

Załóż konto za darmo!

133. rocznica
  • Michael Robotham
    54. rocznica
    urodzin
    Serce ma swoje powody, których rozum nie ogarnia.
  • Ida Fink
    93. rocznica