Autobiografia. Chuck Norris

Wydawnictwo: Erica
historyczna

Chuck Norris (właśc. Carlos Ray Norris) aktor, wielokrotny mistrz karate, popularyzator dalekowschodnich sztuk walki, w autobiografii przedstawia swą drogę życiową, będącą ucieleśnieniem mitu amerykańskiego awansu społecznego. Pochodzący z biednej rodziny chłopiec, dzięki wielkiej pasji i pracowitości, staje się sławnym sportowcem, popularnym aktorem, wzorem do naśladowania dla młodych i starszych. Z kart książki dowiadujemy się o jego marzeniach, przeżyciach, rozczarowaniach i sukcesach. Poznajemy poglądy polityczne, uznawane wartości etyczne i moralne, grono przyjaciół aktora i wielki obszar ich wspólnej działalności społecznej na rzecz dzieci i młodzieży ze środowisk szczególnie podatnych na patologie.Osobiste życie Chucka, jego uwieńczona sukcesem kariera sportowa i aktorska, są pochawłą aktywnej postawy życiowej, przełamywania trudności i walki z przeciwnościami.

Kotkad | 2014-02-05

Dawno dawno temu kiedy kawały z półobrotu debiutowały wzięłam do ręki tę książkę. Już wówczas wiedziałam że Chuck Norris to nie tylko aktor. Książka o pasji i samozaparciu o walce nie tylko z samym sobą. Polecam tym którzy szukają autorytetów w świecie gwiazd

kebi84 | 2011-02-24
Na półkach: Przeczytane, Moja kolekcja
Przeczytana: 2009 rok

Bardzo miła "autobiografia" szczerze powiedziawszy czytając ją byłem miło zaskoczony bo nie znałem osiągnięć Chucka w karate. Ta książka pokazuje jaki naprawdę był. Polecam zwłaszcza tym którzy znają Chucka z żartów lub w ogóle nie mają o nim pojęcia.

| 2010-08-08

Napisana prostym językiem, ot, lekturka przy porannej herbatce.

krzysiek1794 | 2016-06-30
Magnis | 2016-04-28