My Last Resolution

Wydawnictwo: Warszawska Firma Wydawnicza
angielski

My boyfriend is an asshole. A pure, one of a kind, I-wish-I-was-making-this-up asshole. Every year, I write "Dump his ass" as my most important resolution, but I've never done it. Until now. Well, kind of ... Instead of showing up to our "secret" engagement party, I've shown up to the airport--ready and willing to go wherever the next flight is bound. Determined to keep and fulfill all of...

My boyfriend is an asshole.

A pure, one of a kind, I-wish-I-was-making-this-up asshole.

Until now.

Well, kind of ...

Instead of showing up to our "secret" engagement party, I've shown up to the airport--ready and willing to go wherever the next flight is bound. Determined to keep and fulfill all of my resolutions, I'm proud of myself for finally striking out on my own.

Until I never make it to my final destination. Until the sexy stranger who sat next to me on the plane changes everything. Until my "last resolution" is fulfilled a lot earlier than I thought...

źródło opisu: http://www.amazon.com/My-Last-Resolution-Years-Nov...(?)

źródło okładki: http://www.goodreads.com/book/show/20563712-my-last-resolution

gosiuloch | 2019-03-23

Cudowna króciutka książka. Zaczynając ją czytać nie wiedziałam czego się spodziewać a tu taka niespodzianka. Było bardzo zabawnie, słodko i romantycznie. Blake był kochany i podobało mi się jego zachowanie w stosunku do Paris. Potrafił zadbać o jej komfort, dbał o nią i zależało mu na niej. Idealnie do siebie pasowali.

Karolina Jędraszak | 2015-05-22

Bardzo króciutka, ale pozytywnie zaskakująca książka.
Trochę zabawna, trochę poruszająca, w 100% romantyczna.
Spotkanie w samolocie ,którym bohaterka postanowiła uciec w dniu swoich zaręczyn nigdy nie miało się tak potoczyć..
Nie będę zdradzać nic więcej. Nie zawiedziecie się ,ręczę głową ;)

lulamae | 2015-04-28
Przeczytana: 22 kwietnia 2015

Lata w niesatysfakcjonującym związku doprowadziły do sytuacji, gdzie Paris w dzień swoich zaręczyn ucieka. Kupuje bilet do jakiegokolwiek miejsca mieszczącego się w pewnym budżecie i wyrusza w podróż. Podczas pierwszego etapu podróży ląduje w pierwszej klasie, tam też spotyka Blake'a. Znajomość miała się skończyć tak szybko jak się zaczęła, ale warunki atmosferycznie miały własne plany. Przekonajcie się jak to wszystko się rozwinęło.

Nie jestem zbytnio zwolenniczką takich krótkich historii jednak ta mi się spodobała.
Lekka, seksowna, gorąca, pełna humoru. Nowela warta uwagi. POLECAM!

książek: 1902
mnulka | 2014-10-29
Przeczytana: 29 października 2014

Fajna książka do oderwania się od codzienności. Jest krótka, więc nie zajmie dużo czasu jej przeczytanie.
Główna bohaterka Paris (GRUSZECZKA!), nota bene trochę irytująca, zawiera ciekawą znajomość w samolocie, którym ucieka od narzeczonego... Blake jest WSZYSTKIM czego może chcieć kobieta, każda kobieta, jednak oczywiście nie Gruszeczka. I tu zaczyna robić się ciekawie...
W tej książce znajdziecie i dobry humor i cięte riposty. A Blake, cóż... wow...;)... hmmmmm, same przeczytajcie a zrozumiecie;)
Polecam.

bookish | 2014-10-21
Przeczytana: 21 października 2014

Paris ma faceta kutasa, myślącego tylko o sobie, ta dziewczyna poświęciła swoje studia, aby płacić na jego, a nie otrzymała nic. w dniu zaręczyn postanawia go zostawić i ruszyć w niewiadomą. w samolocie poznaje Blake i tu zaczyna się cała historia, choć kolejny prawnik? można powiedzieć, że koło się zatacza jednak oboje dogadują się świetnie, choć w większości są to tylko przekomarzania i dogryzanie oraz odszczekiwanie, ale pasują do siebie idealnie. cóż, można powiedzieć, że zawdzięczają wszystko śnieżycy.
krótka, lekka z zabawnymi dialogami historia, cóż, a przyjaciel Paris - David, świetny charakter.

diff_ | 2014-10-06
Przeczytana: 22 listopada 2014

Fajne opowiadanie, ale troszkę za krótkie ;)

MissShy | 2014-06-23
Przeczytana: 22 czerwca 2014

Wszystko super, ale dlaczego musiała się tak skończyć. Ni w 5, ni w 10 normalnie.

Ewa | 2014-06-18

FANTASTYCZNE !

Kittylittlekate | 2014-05-14

Czytając opis myślałam, że tak książka mnie znudzi i pewnie nawet nie doczytam jej do końca.. Ale jednak z każdym następnym rozdziałem śmiałam się razem z nimi i zakochiwałam w ich miłości do siebie, której nawet nie widzą! Nie jest płytka ale ma to coś w sobie, co sprawia że czytając ostatnie zdanie pojawia Ci się mimowolnie uśmiech na twarzy :) Polecam!

Masumi11 | 2014-04-21
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Moje, 2014
Przeczytana: 21 kwietnia 2014

Świetna rewelacyjna krótka rzeczowa zabawna sarkastyczna seksowna nowela :)
Napakowana ciętymi ripostami głównych bohaterów i seksualną elektrycznością która spowodowała że nie mogłam się od niej oderwać ...
Uff co za przygoda kto by nie chciał takiej przeżyć :)