Magiczna chwila

Okładka książki Magiczna chwila Kristin Hannah
Okładka książki Magiczna chwila
Kristin Hannah Wydawnictwo: Świat Książki Seria: Magnolie literatura obyczajowa, romans
Magnolie
Magic Hour
Świat Książki
2008-07-01
2008-07-01
Magdalena Słysz
miłość przyjaźń więź kłopoty

Przepiękna wzruszająca opowieść, która pokazuje różne oblicza miłości.

Przepiękna wzruszająca opowieść, która pokazuje różne oblicza miłości.

Magiczna chwila to taki comfort read, czułam się przy niej komfortowo i bezpiecznie jak pod ciepłym kocykiem, będę miło wspominać.

Ciepła i optymistyczna historia. Bardzo dobrze się czyta.

Ciepła i optymistyczna historia. Bardzo dobrze się czyta.

Znasz książki Kristin Hannah? Te ze stosiku na zdjęciu czekają na moje przeczytanie. Pięć kolejnych czeka jeszcze na regale. MAGICZNA CHWILA to moje ósme spotkanie z twórczością Hannah. Jedne są bardziej udane, inne mniej. Tu było bardzo dobrze. Ciężko się było oderwać od tej historii. Przypominała mi trochę o książce TAM, GDZIE LAS SPOTYKA SIĘ Z NIEBEM. Jest to, jak mówi opis na okładce: "wzruszająca opowieść o miłości do skrzywdzonego dziecka". Odnalezione w lesie, wysoko na drzewie, przerażone dziecko z wilczkiem w rękach, nie mówi, jest poranione i boi się ludzi. Co stanie się z dziewczynką? Co doprowadziło ją do takiego stanu? Jak nawiązać z nią kontakt, by dowiedzieć się prawdy i móc udzielić jej pomocy?

Bardzo wzruszająca opowieść ,która na długo pozostaje w pamięci.

Bardzo wzruszająca opowieść ,która na długo pozostaje w pamięci.

Książkę czytało się bardzo szybko, nie dłużyła się w żadnym momencie i opowiadała bardzo ciekawą, niecodzienną historię. Powieść zupełnie inna od najbardziej znanej tej autorki czyli "Słowika", co mnie początkowo zdumiało ale autorka odnalazła się bardzo dobrze w tym gatunku.

Jak zwykle książka Hannah bardzo ciekawa chociaż wydaje się troszkę inna od pozostałych. Temat skrzywdzonego dziecka zawsze bardzo mnie wzrusza. Polecam.

Jak zawsze ksiazki Hannah to mistrzostwo i ta również nie zawiodla jak najbardziej polecam

Piękna opowieść ,polecam

Piękna opowieść ,polecam

Przepiękna historia myślę że jeszcze kiedyś do niej wrócę!

Przepiękna historia myślę że jeszcze kiedyś do niej wrócę!

• Przeczytane 2023
  • Biblioteka