Rachunkowość dla ciebie Podstawy rachunkowości

Wydawnictwo: CeDeWu
biznes, finanse

W książce tej autorzy przedstawili w jak najprostrzy sposób podstawowe zagadnienia rachunkowości finansowej.Rachunkowość jako swoisty język biznesu powinna być zrozumiała nie tylko przez doświadczonych w system rachunkowości menadżerów ale także przez początkujących pracowników, przedsiębiorców, uczniów oraz studentów. Dzięki tej książce zdobędziesz nie tylko wiedzę ale także praktyczne umiejętności przydatne w życiu zawodowym, między innymi: rozróżnianie składników majątku i źródeł fi

ŚliwkowaPanna | 2011-02-15

Przydatna głównie dla studentów ekonomii, wszystko wytłumaczone bardzo dokładnie,wiele przykładów i zadań. Bardzo dobra książka za świetną cenę, polecam;)

Aga | 2014-03-23
Na półkach: Przeczytane, Studia