Fearless

Cykl: Zatraceni (tom 2.5)
Wydawnictwo: Rachel Van Dyken
angielski
Olczi

When I met Kiersten, time stood still. It was as if every cell in my body screamed HER. I couldn't look away, I couldn't walk away, I couldn't even move. My other half, my soul mate, was staring right at me. I had to have her. I had to make her mine. But I felt selfish doing that--knowing that I may not have endless amounts of time to give her...and even now that every things' over with and I've been given that time back.
Nothing is ever certain in this life.
Which is why I'm about to do something crazy, impulsive, daring.
After all, what type of person would I be if I didn't take my own advice?
I'm jumping off the cliff, I'm living fearlessly.

This is the continuation of Wes and Kierstens story.

źródło opisu: http://www.goodreads.com/book/show/21400389-fearless

źródło okładki: http://www.goodreads.com/book/show/21400389-fearless

wiooletka13 | 2014-12-27
Przeczytana: 27 grudnia 2014

I proszę przed nami dalsze losy pary,która tak zawładnęła moim sercem(mam nadzieję,że nie tylko moim).
Jak ja ich uwielbiam! Ta część jest ukoronowaniem ich miłości. Należało im się w pełni. Przeszli najcięższe chwile jakie tylko może sobie człowiek wyobrazić. Stoczyli wojnę...którą wygrali RAZEM.
Oni są jak dwie części jabłka,jak Kubuś i Prosiaczek,jak księżyc i gwiazdy. Idealna harmonia,idealne dopasowanie. Czego chcieć więcej.
Po prostu idealna. Nic dodać nic ująć. Polecam!

RECENZJA NIE ZAWIERA SPOILERÓW POPRZEDNICH TOMÓW!

Czasem zdarza się, że kończymy jakąś serię i czegoś nam w niej brakuje. Że potrzebujemy więcej i dalej, a przewrócenie ostatniej strony sprawia nam ból. Autorzy czasami chcą nam pomóc w niedoli i dopisują kilka rozdziałów. Co Wy czuliście po zakończeniu serii Zatraceni Rachel Van Dyken? A dokładniej – po zakończeniu jej dwóch tomów?

Fearless to tom 2,5 serii, którą znamy w Polsce jako Zatraceni i to właśnie wtedy proponuję po nią sięgnąć – po zakończeniu Utraty i Toxic i przed rozpoczęciem Wstydu. Jako że dwie pierwsze części kończą się w dość otwarty sposób, tu mamy okazję poznać dalszy przebieg niektórych wydarzeń. Wrócimy do historii Wesa i Kierstin, których pokochałam w Utracie, wspomnimy o Gabe i Taylor z Toxic, a także otrzymamy drobny, a zarazem tajemniczy wstęp do Wstydu, który z pewnością zachęci nas do sięgnięcia po zakończenie tej...

lulamae | 2015-01-12
Przeczytana: 27 grudnia 2014

Jeśli pokochałeś historię Kiersten i Wes'a w 'Ruin' to jest to obowiązkowa książka dla Ciebie. Jak to miło jest wrócić do tej pary.
Wes to jest normalnie słodkość nad słodkościami. Miło tym razem poczytać, że nie ma już u nich dramatów i mogą cieszyć się swoim szczęściem. Wes stał się niecierpliwy i postanowił zaobrączkować swoją Ukochaną jak najszybciej się da. Potem prezent ślubny, noc poślubna i przegapione loty na miesiąc miodowy...Cud, miód i maliny. Uwielbiam ich!

Dodatkowo mamy małe wprowadzenie do historii Lisy. Zapowiada się ciekawie. Polecam!

książek: 2040
bookish | 2014-12-28
Przeczytana: 28 grudnia 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Niestety nie mogę dać 10 gwiazdek, ale jest to śliczne, szczęśliwe zakończenie historii Wesa i Kristen. Pomysł Wesa, aby przyśpieszyć ślub, zaręczyny, później ślub, a następnie noc poślubna. W całej historii najbardziej lubię przemyślenia przed rozdziałem Wesa i reszty bohaterów dodatkowo tom 2,5 wpowadza nas w wydarzenia tomu 3, który bez wątpienia zapowiada całkiem dobrą, ciekawą histerię.

justa_jp | 2015-01-29

Dalsze losy Kiersten i Wes'a. Dla sympatyków tej pary to napewno bardzo fajna lektura. Opisane są okoliczności ślubu tych dwojga. Nie zabraknie Gaba i Lisy. Ich wsparcia i szalonych pomysłów. A każdy rozdział rozpoczyna się przemyśleniami Kiersten lub Wes'a, które są wartością dodaną do tej książki. Polecam.

MissShy | 2016-07-04
Na półkach: Przeczytane, 2016, In English
Przeczytana: 03 lipca 2016

Słodziutkie i tyle. Te romantyczne przemowy Wesa robią wrażenie, a jest ich tutaj wyjątkowo dużo. Dodatkowo zostajemy delikatnie zapoznani z sytuacją Lisy. Ja jestem zaintrygowana i już zaczynam czytać jej część.

IsaX | 2014-05-29
Na półkach: Po angielsku, Przeczytane