Fearless

Cykl: Zatraceni (tom 2.5)
Wydawnictwo: Rachel Van Dyken
angielski
Olczi

When I met Kiersten, time stood still. It was as if every cell in my body screamed HER. I couldn't look away, I couldn't walk away, I couldn't even move. My other half, my soul mate, was staring right at me. I had to have her. I had to make her mine. But I felt selfish doing that--knowing that I may not have endless amounts of time to give her...and even now that every things' over with and I've been given that time back.
Nothing is ever certain in this life.
Which is why I'm about to do something crazy, impulsive, daring.
After all, what type of person would I be if I didn't take my own advice?
I'm jumping off the cliff, I'm living fearlessly.

This is the continuation of Wes and Kierstens story.

źródło opisu: http://www.goodreads.com/book/show/21400389-fearless

źródło okładki: http://www.goodreads.com/book/show/21400389-fearless

eve | 2019-07-07
Przeczytana: 07 lipca 2019

Tej książki to wogule nie rozumię. Taka niespójna w treści jakby zupełnie nie miano pomysłu na to opowiadnie. Odnoszę wrażenie, że autorcie narzucono opisanie ślubu naszej gorącej pary i nie bardzo jej się chiało to robić. Myślę, że bez tego opowiadania seriia byłaby ciekawsza.

Melania1987 | 2018-03-13
Na półkach: Przeczytane, 2018, Angielski
Przeczytana: 13 marca 2018

Brakujący element do drugiego tomu oraz wprowadzenie do trzeciego tomu - historia Lisy

Trochę za słodko i nudnie jak dla mnie ale można było w miarę szybko przeczytać, ot taki miły oraz krótki dodatek do cyklu ;)

Kasia_o2 | 2018-01-20
Przeczytana: 20 stycznia 2018

Fajnie było wrócić do starych przyjaciół. Ślub prześliczny i wyjątkowy a noc poślubna, achhhh domyśl się 😁

isabelle142 | 2017-04-27
Przeczytana: 14 sierpnia 2018

Słodkie i nierealne, że aż mdli.

MissShy | 2016-07-04
Na półkach: Przeczytane, 2016, In English
Przeczytana: 03 lipca 2016

Słodziutkie i tyle. Te romantyczne przemowy Wesa robią wrażenie, a jest ich tutaj wyjątkowo dużo. Dodatkowo zostajemy delikatnie zapoznani z sytuacją Lisy. Ja jestem zaintrygowana i już zaczynam czytać jej część.

RECENZJA NIE ZAWIERA SPOILERÓW POPRZEDNICH TOMÓW!

Czasem zdarza się, że kończymy jakąś serię i czegoś nam w niej brakuje. Że potrzebujemy więcej i dalej, a przewrócenie ostatniej strony sprawia nam ból. Autorzy czasami chcą nam pomóc w niedoli i dopisują kilka rozdziałów. Co Wy czuliście po zakończeniu serii Zatraceni Rachel Van Dyken? A dokładniej – po zakończeniu jej dwóch tomów?

Fearless to tom 2,5 serii, którą znamy w Polsce jako Zatraceni i to właśnie wtedy proponuję po nią sięgnąć – po zakończeniu Utraty i Toxic i przed rozpoczęciem Wstydu. Jako że dwie pierwsze części kończą się w dość otwarty sposób, tu mamy okazję poznać dalszy przebieg niektórych wydarzeń. Wrócimy do historii Wesa i Kierstin, których pokochałam w Utracie, wspomnimy o Gabe i Taylor z Toxic, a także otrzymamy drobny, a zarazem tajemniczy wstęp do Wstydu, który z pewnością zachęci nas do sięgnięcia po zakończenie tej...

justa_jp | 2015-01-29

Dalsze losy Kiersten i Wes'a. Dla sympatyków tej pary to napewno bardzo fajna lektura. Opisane są okoliczności ślubu tych dwojga. Nie zabraknie Gaba i Lisy. Ich wsparcia i szalonych pomysłów. A każdy rozdział rozpoczyna się przemyśleniami Kiersten lub Wes'a, które są wartością dodaną do tej książki. Polecam.

lulamae | 2015-01-12
Przeczytana: 27 grudnia 2014

Jeśli pokochałeś historię Kiersten i Wes'a w 'Ruin' to jest to obowiązkowa książka dla Ciebie. Jak to miło jest wrócić do tej pary.
Wes to jest normalnie słodkość nad słodkościami. Miło tym razem poczytać, że nie ma już u nich dramatów i mogą cieszyć się swoim szczęściem. Wes stał się niecierpliwy i postanowił zaobrączkować swoją Ukochaną jak najszybciej się da. Potem prezent ślubny, noc poślubna i przegapione loty na miesiąc miodowy...Cud, miód i maliny. Uwielbiam ich!

Dodatkowo mamy małe wprowadzenie do historii Lisy. Zapowiada się ciekawie. Polecam!

bookish | 2014-12-28
Przeczytana: 28 grudnia 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Niestety nie mogę dać 10 gwiazdek, ale jest to śliczne, szczęśliwe zakończenie historii Wesa i Kristen. Pomysł Wesa, aby przyśpieszyć ślub, zaręczyny, później ślub, a następnie noc poślubna. W całej historii najbardziej lubię przemyślenia przed rozdziałem Wesa i reszty bohaterów dodatkowo tom 2,5 wpowadza nas w wydarzenia tomu 3, który bez wątpienia zapowiada całkiem dobrą, ciekawą histerię.