Obrazy i rzeczy. Film między mediami

Wydawnictwo: Universitas
8324201335
Milka

Ta oryginalna refleksja nad filmem umieszczona jest w kontekście dokonujących się elektronicznych i cyfrowych przełomów oraz stanowi próbę rozpoznania antropologicznych i filozoficznych podstaw medialnych interfejsów. Autor analizuje zarówno nowe sytuacje odbioru w epoce ponowoczesnej, jak i efekty spotkania współczesnych technologii komunikowania ze starym aparatem kina. Praca, uwzględniająca najnowsze badania, może z powodzeniem stać się przewodnikiem intelektualnym po problematyce kina w epoce nowych mediów, w której coraz więcej zjawisk kultury jest przekładanych na język multimediów.

źródło opisu: http://www.universitas.com.pl/

źródło okładki: www.kroliczajama.pl

Franciszek | 2017-03-24
mateo | 2017-01-08
Na półkach: Przeczytane, Pożyczone :)
Przeczytana: 08 stycznia 2017
Błażej Krajczewski | 2016-04-01