Suppli #6

Wydawnictwo: Hanami
サプリ (Sapuri)
manga, josei, okruchy życia
komiksy

Fujii próbuje wmówić sobie, że nie będzie angażować się w związki z mężczyznami, ale przecież prędzej czy później przychodzi taki moment, że każdy potrzebuje bliskości. Minami postanawia wypełnić emocjonalną pustkę w swoim życiu. Oczywiście robi to na swój sposób. W pracy poza codziennymi zajęciami Fujii ma jeszcze na głowie szkolenie nowej pracownicy Amano. Do tego rozpoczyna pracę z...

W pracy poza codziennymi zajęciami Fujii ma jeszcze na głowie szkolenie nowej pracownicy Amano. Do tego rozpoczyna pracę z panem Katagiri – osobistością znaną oraz cenioną w branży. Mężczyzna ten jest miły i czarujący, ale czy współpraca z nim będzie łatwa?

źródło opisu: Hanami, 2008

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl/