Suppli #6

Cykl: Suppli (tom 6)
Wydawnictwo: Hanami
サプリ (Sapuri)
manga

Fujii próbuje wmówić sobie, że nie będzie angażować się w związki z mężczyznami, ale przecież prędzej czy później przychodzi taki moment, że każdy potrzebuje bliskości. Minami postanawia wypełnić emocjonalną pustkę w swoim życiu. Oczywiście robi to na swój sposób. W pracy poza codziennymi zajęciami Fujii ma jeszcze na głowie szkolenie nowej pracownicy Amano. Do tego rozpoczyna pracę z panem Katagiri osobistością znaną oraz cenioną w branży. Mężczyzna ten jest miły i czarujący, ale czy współpraca z nim będzie łatwaa Autorka pokazuje, że świetnie rozumie medium, jakim jest komiks i wykorzystuje je do prowadzenia narracji na różnych płaszczyznach. Niesamowicie dynamiczne kadrowanie i piękna kreska sprawiają, że utwór ten zachwyca czytelnika nie tylko podejmowaną tematyką, lecz fascynuje niezwykle interesującą grafiką. Mari Okazaki urodzona w 1967 roku w Nagano. Ukończyła Tama Art University w Tokio. Po zakończeniu studiów do 2000 roku pracowała na pełen etat w agencji reklamowej Hokuhodo (druga co do wielkości agencja reklamowa w Japonii). Od 2000 roku zawodowo zajmuje się rysowaniem komiksów. Okładka: miękka, Rok wydania: 2008,

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie