Destroyed

Wydawnictwo: Pepper Winters
dark, romans, erotyk, dramat,
angielski

She has a secret. I'm complicated. Not broken or ruined or running from a past I can't face. Just complicated. I thought my life couldn't get any more tangled in deceit and confusion. But I hadn't met him. I hadn't realized how far I could fall or what I'd have do to get free. He has a secret. I've never pretended to be good or deserving. I chase who I want, do what I want, act how I...

She has a secret.

He has a secret.

I've never pretended to be good or deserving. I chase who I want, do what I want, act how I want.

I didn't have time to lust after a woman I had no right to lust after. I told myself to shut up and stay hidden. But then she tried to run. I'd tasted what she could offer me and damned if I would let her go.

Secrets destroy them.

**Pepper Winters is known for her Dark Erotica. This is more of a Grey Romance. Not fluffy, but not too brutal.**

A story about being Destroyed by Love and Possessed by Hope

źródło opisu: https://www.barnesandnoble.com/w/destroyed-pepper-...(?)

źródło okładki: https://www.barnesandnoble.com/w/destroyed-pepper-...»

mclena | 2016-03-30
Przeczytana: 26 czerwca 2015

Pepper Winters jest znana wśród czytelników, jako jeden z istotniejszych autorów książek z gatunku "dark erotica". Sam gatunek już informuje, że nie będzie to lekka lektura i nie powinien się zabierać za nią nikt o wrazliwym przysposobieniu. Książka Destroyed mimo trudnej tematyki od początku do końca jest niesamowita, chociaż moim zdaniem autorka troche dała się ponieść i pod koniec zaczęła przesadzać z opisami i co mnie jeszcze wkurzyło, to powiązanie z "Tears of Tess" - w obu książkach kobiety są okreśnale wyrazem w obcym języku. Tutaj może nie jest to tak nadużywane, ale jednak mnie denerwowało, bo wolałabym, żeby tak książka była w 100% wyjątkowa.
Jest to historia Hazel - sieroty, która przez większą część swojego życia musiała walczyć z ogromem przeciwności losu, z okrucieństwem, przemocą i... samotnością. Jest matką 8-letniej Clary, która będąc już w zaawansowanym stadium choroby, nie ma szans na wyleczenie. Hazel znajduje się na największym życiowym zakręcie, z którego nie...

magpie101 | 2019-05-24
Przeczytana: 24 maja 2019

Meczace byly powtarzajace sie opisy zycia glownych bohaterow, ksiazka do przeczytania i zapomnienie, nie polecam.

| 2014-03-22
Przeczytana: 22 marca 2014

Kolejna świetna książka Pepper Winters.. Nieco mniej mroczna niż seria Monsters in the Dark, ale nadal nie pozbawiona mocniejszych momentów.. Moim zdaniem kluczem do sukcesu tej książki są główne postaci: Roan, Hazel i Clara. Trzeba Pepper przyznać, że wymyśliła coś nowego, ciekawego i oryginalnego.. Historia tej trójki wciąga od samego początku i co dla mnie najważniejsze wywołuje masę różnych emocji. Jest smutek, gniew, radość, bezsilność.. Nie zabrakło i łez, których uroniłam sporo czytając Destroyed.. A to właśnie dla mnie wyznacznik dobrej książki. Emocje.
Moim zdaniem pozycja bardzo fajna i zdecydowanie warta przeczytania.. Polecam :)

Pomysł na fabułę ciekawy, lubię takie.
Niestety, monolog poganiał monolog.
Mnóstwo powtórzeń, co mnie osobiście bardzo zniechęciło, w końcu nie mogłam doczekać się końca, szkoda.

Sarka8 | 2019-05-08

Polecam...