Destroyed

2014-04-03
2014-04-03
dark romans erotyk dramat

Smutna, wzruszająca, porąbana.
Po tym wszystkim co Roan zrobił Hazel, ona wciąż do niego wracała. Nie potrafię tego pojąć. Z jednej strony żal mi było Roana i tego co przeszedł przez te wszystkie lata, a z drugiej denerwował mnie fakt, że wiedział, że skrzywdzi Hazel, gdy ta się do niego zbliży i nadal raz za razem do tego dopuszczał. Historia ciekawa, trochę nierealna, ale dosyć wciąga i wzbudza szereg emocji.

Smutna, wzruszająca, porąbana.

Pierwsze spotkanie z Pepper Winters i wiem na pewno, że chce więcej. Z pewnością sięgnę po jeszcze jedną książkę.
Nie mogłam się oderwać, to było jak tajfun! Zachwycająca książka! Oryginalna! Chwilami niebezpieczna.
Trudna tematyka - jedna z tych książek przed którą trzeba się zastanowić czy po nią sięgnąć, nie jest dla wszystkich.
Rewelacyjna pozycja warta przeczytania, i tyle emocji. Dla mnie super :-)

Rewelacyjna pozycja warta przeczytania, i...

2039

Nie mogłam się oderwać od tej książki. Fox/Roan, który przeżył okropności odkąd w wieku 6 lat został porwany. Przez 20 lat był szkolony na zabójcę, a przez to co przeszedł nie życzę nikomu. Chce się w końcu wyleczyć z przeszłości, w której jest uwięziony, udaje mu się uciec, a gdy w jego klubie spotyka Hazel wie, że ta kobieta może mu pomóc się uzdrowić ale on nie wie, że ona skrywa w sobie ogromny ból , jej córka Klara jest dla niej całym światem i okazuje się, że ona ma taki sam dar leczenia jak Hazel i dzięki Bogu za to, że ta dziewczynka wkracza w jego życie nawet na chwilkę, bo to daje mu kopa, chce walczyć z ciemnością. Tak naprawdę to miłość Klary, Hazel, a potem jego bliźniąt mogła go uwolnić, tylko musiał to sobie uświadomić, bo te okropności siedziały tylko i wyłącznie w jego psychice, cieszę się, że obydwoje stworzyli , w końcu szczęśliwą kochającą się rodzinę , bo miłość, ale ta prawdziwa może pokonać naprawdę wszystko, POLECAM!!!

Lubię książki, które zawierają dłuższą treść, bogatszą w dokładniejsze opisy sytuacji- tego co się dzieje, otoczenia, zachowań ludzkich czy osobowości bohaterów i taka właśnie jest ta książka, opisuje życie byłego tajnego agenta, szkolenia od dziecka, potem dorosłość, ten zamknięty dla niego świat, wyimaginowany czy też stworzony i zakorzeniony w nim przez szkoleniowców, jest walka o życie, przetrwanie i też wątek miłosny, dobrze skomponowana, ciekawa historia, oby więcej takich :) czytając tę książkę nasunęły mi się takie podobne tematycznie filmy "Red Sparrow" może trochę "Hitman" i jeszcze trochę "Kingsman". Polecam!!! :)

"Opowiem Ci historię o chłopcu, który stracił życie tylko po to,by mała dziewczynka mu je oddała."

Wiele wody upłynęło odkąd czytałam coś tak wciągającego. Dawno nie uraczyłam tak okrutnie złamanego bohatera, tak desperacko łapiącego się absolutnie każdej okazji,by się próbować uleczyć. Jestem totalnie rozbita i serce mnie boli nadal.
Cała trójka bohaterów, Hazel, Fox/Roan i kochane światełko w tunelu-Clara, zafascynowali mnie. Hazel siłą i determinacją, Clara swoją niesamowitą czystością wewnętrzną i Fox każdą blizną, cięciem i niekontrolowany atakiem.
To było zdecydowanie coś. Brzydkie, brudne i okropne i w całym tym syfie ta trójka odnalazła siebie. Niesamowita książka.

Cała trójka bohaterów, Hazel, Fox/Roan...

Fox/Roan jest 30 letnim mężczyzną który przeszedł przez piekło. Został uprowadzony w wieku 6 lat u szkolony jako rosyjski agent nie mający skrupułów by zabijać z zimną krwią. Zostaje złamany przez co nie odczuwa żadnych emocji oraz nie zanosi dotyku. Po latach zgarnia rodzinną fortunę i zakłada klub walki. Jest przekonany że nie ma dla niego ratunku i na zawsze pozostanie sam na sam ze swoimi głosami w głowie. Jednak gdy w swoim klubie spotyka Hazel, ma przeczucie że dziewczyna może go uratować. Szantażuje ją by pozostała z nim na miesiąc za dobrą sume pieniędzy. Dziewczyna zgadza się ponieważ ma na utrzymanie chorą córkę. Jednak i dla niej mężczyzna nie jest obojętny. Próbuje go uratować i ponownie go złamać dotyka go co prawie doprowadza ją do śmierci. Gdy jednak Fox krzywdzi dziewczynę mimo że obiecał że tego nie uczyni, Hazel odchodzi. Mogło by wydawać się że na tym skończy się ich historia jednak jedynak osobą która ich połączy i uratuję duszę Foxa jest córka dziewczyny-Clara. Książka Jest zachwycająca. Chwilami wieje grozą a chwilami wprawia w płacz. Bardzo gorąco polecam

O. Łał. Nie pamiętam, kiedy po raz ostatni czułam się tak zachwycona historią. Ta książka mnie zrujnowała. Zniszczył mnie,upłakałam się jak nie wiem co i nawet nie wstydzę się tego przyznać.
Co się dzieje, gdy człowiek, który z jakiegoś powodu złamany, spotyka jedną kobietę, która jego zdaniem może go uleczyć?
Obsidian Fox/Roan Averin lat 30 jest emocjonalnie i fizycznie okaleczony. Jest złamany, On istnieje tylko dla bólu. Dotyk i emocje zostały skutecznie od niego; produkt z przeszłości, której nigdy nie chciał. Przemoc i brutalność są stałą obecnością w jego życiu. Pustelnik w swojej rezydencji, właściciel tajnego klubu walki, w którym odbywają się legalne, a nie legalne rzeczy. Jego świat jest ciemny i nie ma wielkiej nadziei, że kiedykolwiek poczuje światło, dopóki nie spotka jej.
Hazel lat 25 samotna matka, nie miała łatwego życia, ale jej nie złamało. Jej przeszłość jest zabarwiona bólem i trudnościami, a jej teraźniejszość stoi w obliczu tragedii(choroba 8 letniej córki Clary),której nie jest w stanie zapobiec. Ona pozostaje silna.
Kiedy Fox dostrzega piękną brunetkę, jest w jego podziemnym klubie walki, od razu ją pociąga. Nigdy nie odczuwając pociągu w stronę jakiejkolwiek kobiety, potrzeba mu 3 sekundy, aby zrozumieć, że jest inna ... dla niego. Musi ją mieć, nawet jeśli musi ją kupić.
Jeśli oczekujesz serc i kwiatów, nie jest to nie to. Ale jeśli lubisz torturowanych bohaterów, silne bohaterki, emocjonalną i mroczną historię, która chwyta cię serce i nie puścisz aż do ostatniej strony, musisz przeczytać tę książkę.

Obsidian Fox/Roan Averin lat 30 jest emocjonalnie i fizycznie...

Meczace byly powtarzajace sie opisy zycia glownych bohaterow, ksiazka do przeczytania i zapomnienie, nie polecam.

Polecam...

Polecam...

Na półkach: , , , , , ,

Pomysł na fabułę ciekawy, lubię takie.
Niestety, monolog poganiał monolog.
Mnóstwo powtórzeń, co mnie osobiście bardzo zniechęciło, w końcu nie mogłam doczekać się końca, szkoda.

Pomysł na fabułę ciekawy, lubię takie.
Niestety, monolog poganiał monolog.

• Dark
  • Romans/Erotyk