Na krawędzi zawsze

Okładka książki Na krawędzi zawsze J.A. Redmerski Patronat Logo
Patronat Logo
Okładka książki Na krawędzi zawsze
J.A. Redmerski Wydawnictwo: Filia Cykl: Na krawędzi nigdy (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Na krawędzi nigdy (tom 2)
The Edge of Always
Filia
2014-05-14
2014-05-14
Katarzyna Agnieszka Dyrek
podróż miłość namiętność decyzje przygody

Bo życie to nieustanna podróż…

Książka stanowi kontynuację „Na krawędzi nigdy”. Pierwsza część mnie nie urzekła, jednak ponieważ miałam na półeczce część drugą, postanowiłam sprawdzić, czy coś w tej książce mnie wciągnie.

Niestety tak jak w pierwszej części, tak i w tej nie mogłam znaleźć czegoś co by mnie porwało i zatrzymało przy niej na dłużej. Jak dla mnie nic szczególnego.
Książkę oceniam na 2 pkt.

Książkę oceniam na 2 pkt.

2026
1962

Książka "Na krawędzi zawsze" J. A. Redmerski zabiera nas do drugiego tomu historii Camryn i Andrew, którzy poznali się w podróży.
Nie chcę spolerować, jednak autorka utrzymuje bardzo dobry poziom, chociaż momentem miałam wrażenie, że brakowało czegoś w środku. Jednak zakończenie rewanżuje wszystko.

Pierwsza część była lepsza ale ta też przyjemnie sie czytała.
Zakłądam że kolejna będzie o młodym pokoleniu.

Pierwsza część była lepsza ale ta też przyjemnie sie czytała.
Zakłądam że kolejna będzie o młodym pokoleniu.

Nieco gorsza niz pierwsza część.
Końcówkę już omijałam, strona po stronie.
Ale jako całość jest mega dobrze.

Nieco gorsza niz pierwsza część.
Końcówkę już omijałam, strona po stronie.
Ale jako całość jest mega dobrze.

Łzawa ale piękna

Łzawa ale piękna

Fajne new adult, choć nie zachwyciło mnie jakoś mocno.

Fajne new adult, choć nie zachwyciło mnie jakoś mocno.

Ciutkę słabsze od części pierwszej, ale szczególnie końcówką autorka się obroniła.
Plus - historia nie została odklejona od możliwej rzeczywistości oraz to, że bohaterowie do końca trzymali się pewnych zasad i wartości, jakie sobie wymarzyli; czyli nie stłamsiła ich proza życia.
Minus - trochę brakło pomysłu, szczególnie w środkowej części książki.

Minus - trochę brakło pomysłu, szczególnie w środkowej części książki.

zbyt długa, nudziłam się tak jak i pierwszą częścią

zbyt długa, nudziłam się tak jak i pierwszą częścią

Książka słabsza niż pierwsza część. Momentami omijałam strony, bo było strasznie nudno. Przewidywalna i ciągnąca się. Niestety, nie polecam.

Moim zdaniem ta część była o niebo lepsza od pierwszej. Parę razy nawet zakręciła mi się łezka w oku. Najbardziej wzruszyła mnie przysięga małżeńska - kto czytał, ten wie o czym mówię. Piękna...
Polecam

Polecam

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• New Adult