When It Happens

2006-05-04

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Książka jest wydana i napisana na 6+

Wątki szkoły najlepsze pod słońcem motywują do zdobywania najlepszych ocen.

Wątki przyjazni są spoko, pokazują iż na prawdziwych przyjaciół można zawsze liczyć.

Wątki pierwszych zauroczeń/miłości?
Historia miłości została opisana z punktu widzenia chłopaka i dziewczyny . Ponieważ pierwszy raz się z tym spotykam uważam, że to miła niespodzianka.

Książka jest wydana i napisana na 6+

Wątki szkoły najlepsze pod słońcem motywują do zdobywania najlepszych ocen.

Wątki pierwszych zauroczeń/miłości?

Słaba książka...
Raczej jej nie polecam, bo dialogi są dziecinne, a problemy miłosne nastolatek momentami tak śmieszne, że masakra.
Liczyłam na coś trochę lepszego, zawiodłam się.
Czytałam wiele młodzieżówek, ale ta jest jedną z najsłabszych pozycji.

Słaba książka...
Liczyłam na coś trochę lepszego, zawiodłam się.
Czytałam wiele młodzieżówek, ale ta jest jedną z najsłabszych pozycji.

Lekka, przyjemna. Bardzo szybko się czyta. Książka akurat na 1-2 wieczory.

Lekka, przyjemna. Bardzo szybko się czyta. Książka akurat na 1-2 wieczory.

ara jest dziewczyną, która marzy o tej prawdziwej miłości, o księciu z bajki. Od dawna podoba jej się szkolny przystojniak - Dave, który przed wakacjami wziął od niej numer. Czekała całe wakacje aby się do niej odezwał. Lecz ona nie straciła nadziei. Po powrocie do szkoły niespodziewanie zaprosił ją na randkę. Sara byłaby w siódmym niebie, no cóż.. kto by nie był, gdyby szkolny przystojniak zaprosił zwykłą dziewczynę na randkę! Sara zauroczona Davem nie zauważa, że podkochuje się w niej Tobey - kolega z lekcji muzyki.
Książka jest lekka, przyjemna, lecz mnie odrobinę nudziła. Momentami modliłam się aby już się zakończyła. Jednak wielkim plusem jest to, że historia opowiadana jest z perspektywy dwóch osób - Sary i Tobeya.

Przyznam, że była to pierwsza książka od której zaczęła się moja przygoda z regularnym czytaniem.
Byłam wtedy typową nastolatką bez problemu znalazłam w Sarze odniesienie do dwojej osoby.
Historia bardzo ładnie opowiedziana, dialogi przyjemnie poprowadzone, a postać głównej bohaterki Sary prosta i niezbyt skomplikowana.
Idealny tytuł dla każdej nastolatki ;)

Idealny tytuł dla każdej nastolatki ;)

Poziom tej książki oraz jej fabuła wołają o jak najszybsze usunięcie jej z wszystkich list książek "do przeczytania", czy podobnych. Sięgając po tę książkę wiedziałam, że do najlepszych nie należy, ale dopiero przeczytanie jej uświadomiło jak bardzo.

uwielbiam

uwielbiam

Książka jak już wspomniałam pisana z punktu widzenia chłopaka i dziewczyny. Nie nudzi, a co najważniejsze wręcz przeciwnie - dziwnie przyciąga i nie pozwala odłożyć się na bok. Po prostu nie można jej odłożyć na później.

Ksiażka bardzo lekka szybko ją przeczytałam bo zaledwie w 4 godziny. Treść no cóż troszkę nudna mogło by się coś więcej dziać. Polecam.

Książkę"Gdy nadejdzie czas" polecam bardzo serdecznie dziewczynom, które na chwilę chcą się oderwać od rzeczywistości. Jest to naprawdę ciekawa lektura z nutką seksapilu. Główna bohaterka marzy o prawdziwej miłości i o dziwo ją spotyka.Schemat książki jest prosty i nie ma w nim nic nowego - dziewczyna spotykająca się z playboyem, i przystojny chłopak, który się w niej podkochuje. Zakończenia można się domyślić samemu. Mimo wszystko książkę czyta się szybko. Polecam ją wszystkim, którzy chcą na chwilę zapomnieć o problemach i przeczytać współczesną wersję bajki jak z Disney'a.