Serce Devina

Okładka książki Serce Devina Nora Roberts
Okładka książki Serce Devina
Nora Roberts Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Bracia MacKade (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Bracia MacKade (tom 3)
The Heart of Devin MacKade
Harlequin
2013-06-01
2013-06-01
Julita Mirska
szeryf miłość przeszłość szansa romans

Jak dla mnie jest to najlepsza jak do tej pory część. Autorka odeszła poniekąd od schematu, który zaprezentowany był w części pierwszej i drugiej.
W tej części nie zabrakło elementów magii, ale o wiele ciekawsza była prezentacja zachowań kobiety i dzieci, które przeszły przez koszmar maltretowania. Ciekawą kreacją była jak dla mnie także matka głównej bohaterki.
To co pozostało niezmienne to fakt, że to książka na parę godzin ;) Niezwykle szybko się czyta.

To co...

Uwielbiam braci Mc Kade. Cała seria jest super :) Lekkie ,przyjemne czytadełko nie tylko dla fanów Nory :)

Przewidywalnie, ale wciągająco. Bo zielone oczy i szeroka klata to to, co przyprawia kobiety o szybsze bicie serca, ooo.

Następna cześć opowieści o braciach którzy uwielbiają kobiety i bójki między sobą. Tym razem jednak dzielny szeryf pomoże swojej przyjaciółce i pomoże jej zrozumieć czym jest miłość i jej dzieciom że ojciec to na ogół wspaniały człowiek 😊

Devin MacKade jest szeryfem urokliwego miasteczka-Antietam.
Zawsze był zżyty ze swoim rodzeństwem. Jego dwaj bracia wzięli już śluby, mają dzieci... Devin jest sam...
Od lat kocha się w Cassie Dolin, ale wydaje mu się, że nie ma szans. Najpierw dziewczyna była mężatką, teraz po trudnym rozwodzie stroni od mężczyzn.
Szeryf MacKade zawsze służy jej pomocą i opieką. Lecz w głębi duszy, chciałby być kimś ważniejszym.
Czy spokojnemu, nieśmiałemu mężczyźnie uda się podbić serce "dawnej miłości"?
Dev to najspokojniejszy i najporządniejszy z braci, a książka o jego losach jest pełną ciepła i subtelności opowieścią.

Devin MacKade jest szeryfem urokliwego miasteczka-Antietam.
Szeryf MacKade zawsze służy jej pomocą i opieką. Lecz w...

Przeczytałam tą powieść jednym tchem. Nie mogłam się oderwać i jestem pewna, że teraz moje źrenice są w kształcie serduszek.

Devin nie ma ani jednej wady. Jest przesadnie wyidealizowany. Tacy mężczyźni nie istnieją. Bohaterowie powieści powinni być bardziej ludzcy, żeby czytelnicy mogli się z nimi utożsamić. Nory Roberts jednak nie czytają faceci (zazwyczaj),więc stworzeni przez nią mężczyźni nie są po to, żeby się z nimi utożsamiać. Są po to, żeby do nich pretensjonalnie wzdychać przez wszystkie rozdziały aż do samego końca, a czasem i dłużej.

"Serce Devina" to przede wszystkim piękna opowieść o tym, że zawsze można zacząć od nowa. Każdy zasługuje na drugą szansę. Należy wyciągać dłoń do takich kobiet jak Cassie tak długo, aż nie przyjmą pomocy.

Fajne , ale przesłodzone.

Fajne , ale przesłodzone.

Być może typowy romans, ze skrzywdzoną kobietą i przystojnym mężczyzną, który ją ratuje, opiekuje się i uczy na nowo się otwierać. Jednak Nora Roberts potrafi stworzyć dobre postacie w różnych sytuacjach, które nas wzruszają, rozśmieszają, rozpalają;p i sprawiają, że każda kobieta chce takiego mężczyzny. Warto pomarzyć.;)

Devin jest miejscowym szeryfem, Cassie rozwódką z dwójką dzieci skrzywdzoną przez męża. W jej duszy odciśnięte jest piętno męża który traktował ją niegodnie. Czy zaufa jeszcze jakiemukolwiek mężczyźnie. Devin kocha ją od dawna lecz o tą miłość będzie musiał zawalczyć...

Więzy krwi/Miłość i przeznaczenie
1. Serce Devina