Egekucja z nieruchomości w postępowaniu egzekucyjnym w administracji /Aspekty teoretyczno - prak

Wydawnictwo: Wolters Kluwer
biznes, finanse

Stan prawny na 26.11.2007 r. Jedyna dotychczas na rynku wydawniczym, publikacja, która tak szczegółowo prezentuje złożoną problematykę egzekucji z nieruchomości w administracji przede wszystkim w ujęciu praktycznym z uwzględnieniem aktualnego orzecznictwa Sądu Najwyższego, sądów apelacyjnych, Naczelnego Sądu Administracyjnego, a także wojewódzkich sądów administracyjnych wraz z prezentacją poglądów doktryny z zakresu procedury stosowania prawa przez administracyjny organ egzekucyjny oraz pozostałych uczestników postępowania w egzekucji z nieruchomości. Istotną zaletę publikacji stanowi zestaw wzorów formularzy, które mogą być wykorzystane w egzekucji z nieruchomości w administracji. Książka jest skierowana do pracowników egzekucji administracyjnej i sądowej, pracowników organów wierzycieli publicznych, studentów kierunków prawniczych i ekonomicznych, a przede wszystkim tych, którzy zajmują się złożonymi praktycznymi problemami administracyjnego postępowania egzekucyjnego. Rok wydania: 2008,