Warriors #5: A Dangerous Path

Okładka książki Warriors #5: A Dangerous Path Erin Hunter
Okładka książki Warriors #5: A Dangerous Path
Erin Hunter Wydawnictwo: HarperCollins Cykl: Wojownicy (tom 5) Seria: The Prophecies Begin powieść przygodowa
powieść przygodowa
Wojownicy (tom 5)
The Prophecies Begin
HarperCollins
2004-06-02
2004-06-02
wojownicy koty fantastyka przygodowa

Okładka książki Więzy krwi Garth Nix, Sean Williams
Więzy krwi Garth Nix, Sean Wil...
Okładka książki Gwiazdy przeznaczenia Adam Jay Epstein, Andrew Jacobson
Gwiazdy przezn... Adam Jay Epstein, A...
Okładka książki Starcie światów Chris Columbus, Chris Rylander, Ned Vizzini
Starcie światów Chris Columbus, Chr...

Kocham całą 1 serie ale ten tom to istne arcydzieło. Książka ta potrafi wpaść w pamięć na bardzo długi czas. A sam wątek psów jest bardzo fajny. Do dziś pamiętam śmierć Prędkiej Łapy i okaleczenie Jasnej Łapy mimo że czytałam tę książkę dawno temu. Jednak pamiętam też poświęcenie Błękitnej Gwiazdy dla Ognistego Serca.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

2052

Oh wow, co to była za część! Wojownicy to seria, która z każdym tomem jest coraz lepsza. Jest coraz więcej napięcia, coraz więcej akcji i tutaj zdecydowanie działo się naprawdę dużo, a ja już wiem, że zapewne za maksymalnie kilka dni wrócę do ostatniego tomu, tylko niech ochłoną emocje! Zacznijmy od tego, że nie mogłam się oderwać i po raz kolejny zastanawiałam się, czy potrzebuję snu, czy jednak wolę skończyć książkę :). W dalszym ciągu mam tak, że w trakcie słuchania doskonale wiem, kto jet kim, ale wymienienie imion tak po prostu sprawia, że przegrzewają mi się styli - jest ich naprawdę ogrom i są do siebie podobne, ale kociaki, które je noszą są na tyle różnorodne, że łatwo się w tym połapać.

Dodatkowo została nam tutaj przedstawiona Sfora i jestem ciekawa, czy to ta sama, która dostała swoją serię książek. Jeśli tak, to może być naprawdę ciekawie! No i mamy dość smutne i niespodziewane zakończenie, ale jednocześnie jest takie... w punkt! Naprawdę fajnie kończy niektóre wątki i wywołuje smutny uśmiech. Nie mogę się doczekać finału <3

Świetna książka!

Świetna książka!

Podsumowanie całej serii na moim blogu: napolcerenaty.pl

Podsumowanie całej serii na moim blogu: napolcerenaty.pl

Autorki super sobie radzą

Autorki super sobie radzą

Przywódczyni Klanu Pioruna odbija, sfora i nowy przywódca Klanu Cienia nadciągają, a w samym środku tego wszystkiego nasz ukochany rudy kot. Nie przetrwam długo bez wzięcia kolejnego tomu, szczególnie że ten wzbudził dużo emocji.

Mega mega

Mega mega

Bardzo mi się podobała ta fabuła. Polecam!

Bardzo mi się podobała ta fabuła. Polecam!

Polecam ogółem całą serię ;3 książka fajna

Polecam ogółem całą serię ;3 książka fajna