Dar Maryi na trudne czasy. Historia najsłynniejszego medalika świata

Okładka książki Święty Ojciec Pio. Naznaczony przez Boga Bogusław Bajor, Michał Wikieł
Święty Ojciec ... Bogusław Bajor, Mic...
Okładka książki Fatimska Pani Bogusław Bajor, Mateusz Ciupka, Michał Wikieł
Fatimska Pani Bogusław Bajor, Mat...

Książka przedstawia życie św. Katarzyny Labouré. Urodzona w burgunckiej wiosce Fain-les-Moutiers, 2 maja 1806 roku, 24 lata później wstąpiła do Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego á Paulo. W tym samym roku w paryskiej kaplicy objawiła jej się Matka Boża, ukazując wzór Cudownego Medalika z poleceniem rozpropagowania go wśród ludzi. Książka opowiada także o staraniach zakonnicy, by rozpowszechnić medalik. Do publikacji dołączono świadectwa łask otrzymanych za pośrednictwem Cudownego Medalika, a także modlitwy związane z kultem.

Dostałam ,,Dar Maryi na trudne czasy'' od drogiej memu sercu osoby. Już jej razem ze mną nie ma. Będę jej wdzięczna do końca moich dni za ten prezent w tamtym czasie. Bardzo polecam książkę jest po prostu zbawienna.

• 2004-2014
  • 2016
  • Lit. polska
  • Święci i błogosławieni
  • Religia, filozofia
  • Posiadam/Z rodzinnej biblioteczki
  • Religijne
  • Chrześcijanstwo

Dodaj cytat z książki Dar Maryi na trudne czasy. Historia najsłynniejszego medalika świata