Humanizm. Dobra niewidzialne.

Tłumaczenie: Piotr Roszak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka konesera". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Fabri
Humanismo. Los bienes invisibles
Historia, humanizm
historia

Jak być naprawdę pięknym, mądrym i szczęśliwym? Wszystkim, którzy mają odwagę odkrywać prawdę o człowieku, prawdę o sobie polecam HUMANIZM, książkę genialną w swej prostocie. HUMANIZM wprowadza nas w świat kultury ludzkiej. Pokazuje jak wspaniali możemy się stać wychowując intelekt, wolę i emocje. Uczy jak czytać książki, które już przeczytaliśmy i dlaczego poczucie humoru jest tak...

Jak być naprawdę pięknym, mądrym i szczęśliwym?

HUMANIZM wprowadza nas w świat kultury ludzkiej.

Pokazuje jak wspaniali możemy się stać wychowując intelekt, wolę i emocje.

Uczy jak czytać książki, które już przeczytaliśmy i dlaczego poczucie humoru jest tak konieczne.

Na stronach tej książki znajdziemy sposób, nie banalny, na to jak cieszyć się życiem. Życiem prawdziwie ludzkim, które jeśli się dobrze przyjrzymy, zapowiada się fenomenalnie.

źródło opisu: http://www.fabri.com.pl/index.php

źródło okładki: http://www.fabri.com.pl/index.php