Człowiek i historia. zakres rozszerzony. Część 2. Czasy średniowiecza. Podręcznik

Wydawnictwo: WSiP
9788302084447
historyczna

Czasy średniowiecza to drugi podręcznik cyklu Człowiek i historia . W przeciwieństwie do podręcznika Czasy starożytne , podręczniki poświęcone następnym epokom obejmują także historię ojczystą, która została ukazana na tle dziejów powszechnych. Po doświadczeniu zdobytym podczas pracy z książką Czasy starożytne posługiwanie się tak samo skonstuowanym podręcznikiem historii średniowiecznej będzie już prostsze.

Ewa | 2010-12-30
Magdalena | 2010-11-21