Mroźne tchnienie śmierci

Wydawnictwo: Ola Mazur on Amazon
3 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Mroźne tchnienie śmierci
Storyland

Młody prokurator jedzie na Sylwestra do pensjonatu w górach ,gdzie w gorących basenach termalnych taplaja sie turyści z całej Europy, a na stokach narciarskich szaleją ryzykanci spragnieni mocnych wrażeń . Jednak ich łaknienie adrenaliny zostanie zaspokojone aż nadto, gdy po hotelu zacznie grasowac nieuchwytny morderca a potężna śnieżyca odetnie od swiata położony na uboczu kurort...

źródło opisu: www. amazon.co.uk

źródło okładki: www.amazon.co.uk

Storyland | 2014-03-01
Na półkach: Przeczytane, Kryminał, EBOOK

Pierwszy dłuższy kryminał tej niezależnej autorki mam właśnie za sobą.Moje pierwsze spostrzeżenia to zdecydowana poprawa po przeczytaniu jej pierwszej publikacji " Wszyscy jesteśmy cmentarzyskami". Książka zawiera dość zawiła fabułę i na początku nawet mnie zainteresowała, zgrany opis postaci był świetnym wprowadzeniem w stylizacje kryminału. Jednak autorka moim zdaniem zabiła nieco treść zbyt dużą liczba dialogów, zwyczajnie od połowy książki nie widziałam postępu w historii w poczet rozgrywania potyczek słownych między głównym bohaterem a pozostałymi gośćmi hotelu, w którym rozgrywa się cała historia. Stąd właśnie tylko trzy gwiazdki i szczerze to nie wiem czy sięgnę już po następną pozycję Oli Mazur.

Viola | 2017-12-09