Złodzieje gumy do żucia

Wydawnictwo: Akapit Press

Pierwsze dochodzenie Kwiatkowskiego i od razu twardy orzech do zgryzienia. Z kiosku cioci Olgi giną gumy do żucia akurat jego ulubione. Kwiatkowski rusza na poszukiwanie tropu i trafia na żmiję. Ale czy uda mu się rozwikłać tę zagadkę zwłaszcza że wpada w tarapaty?

Mojej córce bardzo podobała się książeczka. Głównym bohaterem jest chłopiec, który uwielbia gumy do żucia Carpenters i szklankę świeżego mleka do śniadania i kolacji, ponadto niczym szczególnym nie wyróżnia się, poza jednym, niesamowicie ważnym szczegółem – jest detektywem.
Dowcipnie i ciekawie napisana książeczka, w której tytułowy bohater wykorzystując swój upór, spryt i umiejętność dedukcyjnego myślenia, rozwiązuje najrozmaitsze zagadki z życia wzięte.
Godna polecenia dla młodego czytelnika na jesienne i deszczowe dzionki.

Oliwia | 2013-10-26
Przeczytana: maj 2008

Ciekawa historyjka dla dzieci.

kropka26 | 2011-06-10
Przeczytana: 08 maja 2011

Przygody detektywa Kwiatkowskiego bardzo zainteresowałay moje dziecko. Książeczka napisana barwnie i ciekawie dla małych czytelników. Z pewnością będziemy śledzić inne przygody młodego detektywa:)

Nex | 2016-03-23
Zuzanna Kubiczek | 2016-03-05