Insider

9781939276193
New Adult
angielski
HouseOfReaders

The first book is not about Dare. It's about the band's bassist, Logan, and is entitled Insider. Yes, Dare will get his own book, as will all four members of the band.

źródło opisu: http://www.goodreads.com/book/show/17899089-insider

źródło okładki: http://www.goodreads.com/book/show/17899089-insider

magpie101 | 2017-04-19
Przeczytana: 19 kwietnia 2017

Toni to 25 letnia kobieta, ktora ma napisac ksiazke o zespole Exodus End i w tym celu wyrusza z nimi w miesieczna trase koncertowa.
Dziewczyna ostatnie 9 lat spedzila w domu opiekujac sie mlodsza, niepelnosprawna siostra, szkoly konczyla uczac sie w domu, nie miala zadnych znajomych i przyjaciol, nie wychodzila na imprezy. Do tego byla dziewica ale jak wsiadla do autobusu, ktorym podrozowal zespol i jego czlonkowie, ktorzy zaczeli okazywac jej zainteresowanie to juz po godzinie Toni pozbyla sie swego dziewictwa. Troche autorke ponioslo uwazam, do tego jej niedoswiadczone i irytujace pytania,czasami mialam wrazenie, ze pyta o cos dziecko, a nie 25 letnia kobieta, ktora doslownie mnie draznila.
Mialam nadzieje, ze ta seria bedzie lepsza od Sinnersów ale niestety zapowiada sie na o wiele gorsza.
Ksiazke uratowala mlodsza siostra glownej bohaterki, o ktorej duzo bylo napisane i koncowka jednak to za malo aby napisac, ze ksiazka jest dobra.

tylkojego095 | 2018-08-20
Przeczytana: 20 sierpnia 2018

Rewelacyjna książka!
Nie wiem czemu, ale uwielbiam książki z tłem gwiazd rocka:)
Ciekawa, zabawna i gorąca;D
Jedyne co mi momentami przeszkadzało to postawa głównej bohaterki.. troche dziwna i zdecydowanie inna od reszty;)
Ale może właśnie w tym tkwił urok tej książki:)
Polecam!

k_a_s_i_a | 2017-07-15
Przeczytana: 15 lipca 2017

Uwielbiam książki Olivii. Insider wciąga od samego początku :) Toni ma 25 lat nie przyjaciół, gdyż od wielu lat zajmuje się chorą siostrą. Jednak teraz wsiada do autobusu pełnego rokmenów, żeby napisać o nich książkę. Wtedy zaczyna wychodzić z cienia :) Choć może czasem jej zachowanie bywało irytujące to mimo wszystko aż tak bardzo mi to nie przeszkadzało. Logan to świetny facet, lecz widać, że niezbyt zdecydowany... Ogólnie historia tej dwójki była zabawna bywały smutne momenty jednak ostatecznie wszystko poszło dobrze :)

kalinka | 2018-10-03
Na półkach: ROMANSE, Przeczytane
Przeczytana: 03 października 2018

To naprawdę słaba książka. Jest mdła, a główni bohaterowie straszni. Zero tej ekscytacji. Takie porno w najgorszym wydaniu. Interaktywna książka?? Serio? I żelazna dziewica idzie do łóżka (na kanapę) z gwiazdą rocka już po godzinie.
Baaaaaardzo baaaaaaardzo zła książka

Melania1987 | 2017-08-24