Beautiful Player

Okładka książki Beautiful Player Christina Lauren
Okładka książki Beautiful Player
Christina Lauren Wydawnictwo: Gallery Books Cykl: Beautiful Bastard (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Beautiful Bastard (tom 3)
Beautiful Player
Gallery Books
2013-10-29
2013-10-29

Bohaterką tej części jest Hanna - pracoholiczka bez życia towarzyskiego. Za namową brata kontaktuje się z jego przyjacielem by ten pomógł jej wyjść do ludzi, nawiązać nowe znajomości i nauczył ją sztuki randkowania.
Czy przystojny przyjaciel brata Will będzie dobrym nauczycielem? Czy podrywacz może pomóc w przemianie z nudziary w seksbombę? I kto komu udzieli lekcji o byciu kobietą…
Jeśli ktoś jest ciekawy jak Hanna odkrywa moc swojej seksualności i jak gracz staje się mężczyzna dla którego zaczyna liczyć się tylko jedna kobieta.
Świetna!

Jako przerywnik można przeczytać, jako zajmującą lekturę to już nie bardzo. Postać Hanny, rzekomo naukowca-badacza jest tak absurdalnie głupia, że czytanie o niej sprawia ból niemal fizyczny, bo oczy zaczynają krwawić z niedowierzania. Will prawdę powiedziawszy nie jest wiele lepszy.
Czytając "Pięknego drania" byłam zachwycona, bo to była moja pierwsza książka w stylu romans-erotyk od czasów wydania "50 twarzy Greya" (które też nie było najwyższych lotów). Byłam zachwycona, bo opisy takie, że wypieki na twarz wychodziły. Nie oczekiwałam niczego spektakularnego i niczego takiego nie dostałam. Ot biurowy romans, super! Kto o takim nie fantazjował? Natomiast czytając "Pięknego gracza" zmęczyłam się: fabuła znikoma, a postacie rozgarnięte jak kupka śmieci. Naukowiec i biznesmen, też mi coś. Nie jestem w stanie wczuć się w żadną postać, bo żadna nie wywołuje u mnie sympatii, a taka infantylność u zdrowych, dorosłych ludzi mnie brzydzi.

Dość fajne poczucie humoru i lektorka, to co pozwoliło mi dobrnąć do końca. Za dużo opisów stosunków. Są tak opisane, jakby autorki wiedziały, że pewne rzeczy może i istnieją, ale nie są pewny czy na pewno. To w sumie też mnie rozbawiło. Lektura lekka, u mnie takie są w tle przy gotowaniu, obieraniu ziemniaków i innych jakże romantycznie uniesionych czynnościach, które bohaterów takich powieści omijają praktycznie całości :))).

Jak zawsze, łatwo, lekko, przyjemnie. Bez efektu wow ale miło. Autorka pisze bardzo schematyczne i przewidywalne pozycje, nie oznacza jednak ze zle.

Dość przewidywalna,przyjemna ,lekka, szybko się czyta,trochę przeciągnięta pod koniec, lektura na jeden wieczór.

Christina Lauren po raz kolejny mnie nie zawiodła jej książki są rewelacyjne. Każda książka sprawia że nie można jej zostawić na chwilę. Wartka akcja, super i konkretne dialogi i bez tabu erotyka ,poczucie humoru. Także problemy ukazujące życia codziennego w związkach.
Polecam.

Polecam.

kolejny playboy do ustatkowania z "pięknych". Tym razem przyjaciel brata w którym oczywiście bohaterka jest zauroczona już nastu lat jeszcze jako nastolatka.

Część na pewno lepsza niż poprzednia. Czyta się ekspresowo, książka bardzo wciąga. Bohaterów łatwo da się polubić. Seksu jest mnóstwo, jeśli ktoś lubi, gdy scen łóżkowych jest sporo, to książka dla niego idealna ;) Ogólnie powieść naprawdę przyjemna, choć pod koniec jest lekki przesyt - seksu i relacji bohaterów.

Ta część podobała mi się zdecydowanie najbardziej z całej serii. Choć historia jak zwykle jest przewidywalna to jakoś przemawiają do mnie postacie Hanny i Willa, szczególnie Willa. Nie mam pojęcia dlaczego ale podobał mi się ich związek. Czuć między nimi chemie.

Uwielbiam, to mój jeden z topowych romansow biurowych, a Will ma szczególne miejsce w moim sercu.

• 2015
  • Romans