Wikingowie. Zaginione światy

Wydawnictwo: Debit
wikingowie

Niegdyś drżała przed nimi cała Europa. Widząc żagle ich statków na horyzoncie, ludność przygotowywała się na nieuchronną klęskę. Ale gdzie się podziali Wikingowie? Książka proponuje czytelnikom niezapomnianą podróż w czasy świetności tych doświadczonych żeglarzy i nieustraszonych w boju wojowników. Strona po stronie odkrywamy ich fascynującą kulturę: historię i religię, sagi i legendy, wyprawy i podboje. dzięki rzetelnej wiedzy historycznej, przedstawionej w intrygujący sposób i uzupełnionej sugestywnymi ilustracjami, tajemniczy świat Wikingów stanie przed nami otworem.

Patrycja | 2015-04-25
Przeczytana: 27 maja 2015