Trying Not to Love You

Cykl: Love (tom 1)
Wydawnictwo: Amazon Digital Services
angielski
asia

MacKenzie Cahill has dealt with overbearing and overprotective brothers her entire life, making it near impossible to enjoy her teenage years. Having a boyfriend was practically impossible until she met a guy that wasn't afraid to stand up to them - Dominic. He was sweet, thoughtful, and everything MacKenzie ever wanted in a man. But when they go away to college at Old Dominion University,...

But when they go away to college at Old Dominion University, MacKenzie sees a whole new side of Dominic and begins to wonder if he really is different from every other guy.

Her world is turned upside down after a party, and her brothers' best friend Hunter is the one there to offer her a shoulder to cry on. The chemistry between them is electric, and feelings for each other that have been hidden for years are finally voiced.

Is Hunter willing to be disloyal to his best friends in order to be with the one girl he's always secretly wanted?

New Adult Contemporary Romance: Due to strong language, and sexual content, this book is not intended for readers under the age of 18.

książek: 1900
mnulka | 2014-08-25
Przeczytana: 25 sierpnia 2014

Zdarza mi się, co tu ukrywać, dość często, że czytam najpierw zakończenie książki i dopiero potem decyduję czy przeczytam daną książkę, czy nie. Tu popełniłam błąd i tego nie zrobiłam... Gdybym znała zakończenie tej książki NIGDY bym po nią nie sięgnęła. Zakończenie jest..., nie takie jakie powinno być;) dla mnie...
Po drugie, główna bohaterka jest najbardziej irytującą osobą jaką miałam dane poznać dotychczas w książkach. Niestety los bywa okrutny i zapłaci za to ogromną cenę...
Jeśli ktoś chce przy tej książce odprężyć się i miło spędzić czas - nie polecam, nie znajdziecie tu tego.

mania_kch | 2015-10-27
Na półkach: Przeczytane, 2015

Jak dla mnie książka z serii „masło maślane”, wszystkiego dużo, nawet bardzo dużo, ale nic z tego nie wynika. Taka zabawa w kotka i myszkę, najpierw kotek chce myszkę, ale myszka ucieka. Potem myszka chce, by kotek ją gonił, ale kotek ma to gdzieś, następnie kotek jednak chce myszkę, ale myszka musi to przemyśleć, bo nie wie czy tego chce. I tak przez dobre 70 % książki. Męczące a na dokładkę frustrujące zakończenie.

bookish | 2014-08-25
Przeczytana: 25 sierpnia 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

sześć gwiazdek dlatego, że jestem nieszczęśliwa iż autorka poświęciła niemal pół książki na niewypał związku CC i Dominica, ale cóż. jej związek z Hunterem to dopiero coś, w prawdzie trochę zwlekał zanim przyznał się do swoich uczuć, ale kiedy to zrobił to nic nie mogło się z tym równać. co do głównej bohaterki na początku sądziłam, że jest naiwna do tego stopnia, że daje sobą manipulować i wierzy w każde kłamstwo, ale podobało mi się, że kiedy się ocknęła to była w tym stanowcza. kurde, a jej relacja z braćmi? kto by nie chciał trzech starszych braci, którzy zrobią dla niej wszystko, w których oczach jest wszystkim. a Hunter, on jest troskliwy, opiekuńczy, zaborczy, potrafi walczyć o to co jego, potrafi zadbać o to co należy do niego, jak i potrafi być przyjacielem. ach, co do zakończenia, wiecie.. mam wrażenie, że ta książka się urwała w pewnym momencie, aż się zastanawiałam czy mojej książce są wszystkie strony, bo nie wierzę, że po tej całej walce mogło to się tak skończyć, no...

Pinina_Paulina | 2014-09-06

Jesssu... ale ja się umęczyłam przy czytaniu tych nudnych i mega długich opisów. 3/4 książki nic się nie dzieję, ciągłe chciałabym/chciałbym ale nie mogę albo się boję, a na koniec akcja się rozwija i BĘC! - koniec książki. Może niektórym się spodoba, mnie nie koniecznie. Pewnie z czystej ciekawości przeczytam kolejną część, ale tylko dlatego że nie lubię niedokończonych histori.

EnjoyEveryMoment | 2015-07-15

Historia jest nijaka , ksiązkę czyta sie dośc przyjemnie ale nie jest to jedna z ksiązek która pamieta sie na długi czas. MacKenzie jest zakochana w Hunterze od 10 roku zycia kied wprowadził się się ze swoją siostra do jej rodzinnego miasta. Ma ona 3 starszych braci którzy sa bardzo opiekunczy w stosunku do niej i nie pozwalaja jej mnieć chłopaka. Sprawy miedzy MacKenzie a hunterem sie komplikuja gdy ona mu wyznaje co czuje a on ją odrzuca .Wybiera jej braci nie ją. Dziewczyna zaczyna spotykac sie z Dominikiem który nie bał sie postawic jej braciom. Pól ksiazki jest o zwiazku Dominika i Mackenzie co mnie strasznie irytowalo ponieważ juz za pierwszym razem gdy zobaczyła jaki on jest i że ja zdradza powinna go zostawic a ona glupia nawina wciaż w tym trwała.A jesli chodzi o huntera zachował sie jak dupek , powinien od razu powiedziec jej co do niej czuje a odrzucal ja za kazdym razem , dopiero potem sie ogarnął. Nie siegne po ta ksiazke nigdy wiecej ale zobaczymy jaka bd ruga cześć ,...

Sorrow | 2014-09-02
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 01 września 2014

Historia nie zaskakuje niczym. Jest lekka, łatwa i przyjemna do przeczytania na jeden wieczór. Dlatego tak mało gwiazdek, bo autorka się nie wysiliła i nie dała czytelnikowi świetnej, zaskakującej historii. Nie podobało mi się, że wszystko było napisane bardzo ogólnikowo. Miałam wrażenie, że czytam streszczenie "Przyszedł, porozmawiali, było fajnie, poszedł" - koniec rozdziału. No nie... wymagam czegoś więcej! Relacja głównej bohaterki z Dominicem nie była opisana WCALE. Ja nie wiem jaki był ich związek, ich relacje, uczucia. Nie wiem nic. Szkoda. Autorka potraktowała tę książkę jak coś w stylu "zapychacza"

Anna | 2016-08-01
Przeczytana: 01 sierpnia 2016

Historia moze sie wydawac taka jak inne, ale jednak taka nie jest. Jest w niej cos, co spowodowalo, ze zostalam wylaczona ze swiata na caly dzien. Tylko, zeby przeczytac jedna strone, a potem jeszcze jedna, az poszla cala ksiazka. Koniec byl takim zaskoczeniem, ze musialam dwa razy przeczytac, zeby zaskoczyc i zapytac siebie, co do cholery sie wlasnie stalo. Pewne momenty moga wydawac sie oklepane i naiwne, ale mozna przymknac na to oko, gdy wezmie sie pod uwage caloksztalt. Po przeczytaniu pierwszej czesci, nie mozesz zrobic nic innego jak siegnac po druga.

k_a_s_i_a | 2014-09-20
Przeczytana: 20 września 2014

Świetna książka. McKenzie ma trzech starszych braci, którzy są nad wyraz opiekuńczy... Jednak chłopcy mają też najlepszego przyjaciela - Huntera, w którym dziewczyna jest zakochana od 10 roku życia. Kiedy w późniejszym wieku postanawia mu pokazac co czuje on ją odrzuca... Sprawy jednak zaczynają się komplikowac kiedy McKenzie zaczyna się spotykac z Dominikiem oraz kiedy wyjeżdża na studia gdzie jest również Hunter...

Ania | 2015-02-16

Książkę bardzo szybko się czyta, chociaż muszę przyznać, że bywała dość infantylna. Mimo to jestem ogromnie zainteresowana następną częścią, bo końcówka mnie zaskoczyła :P moim ulubieńcem są bliźniaki i mam nadzieję, że ciągle będą występować :)

| 2016-03-12

Niesamowita, trzymająca w napięciu historia. Pochłonęłam ją jednym tchem. Polecam !