Dokonałem napadu stulecia

1996-01-01
8320715040
Magdalena Słysz
Biggs napad na pociąg ucieczka Scotland Yard

Książka przedstawia historię wędrówki Ronalda Biggsa po napadzie na pociąg w 1963 roku. Wydarzenia nie zawsze są opisywane ze szczegółami, dlatego obniżyłem ocenę. Rozumiem, że może to wynikać z chęci ukrycia czegoś lub z luk w pamięci bohatera. Biggs to niewątpliwie wielki szczęściarz i w niektóre wydarzenia ciężko uwierzyć. Pomimo tego jest to wciągająca lektura, która posiada momentami wiele nieprzewidzianych zwrotów akcji. Początek rozwija się całkiem dynamicznie, więc łatwo się wkręcić.

• ___ Stos 02/2014 lutowy
  • ➤ ➤ Wyd.: ... inne/pozostałe
  • ■ Dane tech.: W twardej oprawie z obwolutą
  • ( __ )
  • Autobiografie/Biografie/Wspomnienia
  • 27.02.2015
  • Paczka baz. 1

Dodaj cytat z książki Dokonałem napadu stulecia